Samsung Galaxy S9 SM-G960F Root İsteği

• Konbuyu başlatan mixmax
  • Başlangıç tarihi
Cihazı açın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi veya yazıları konuya atın yardımcı alalım.
WhatsApp Image 2019-05-21 at 08.06.10.jpeg

mesaj atılöıyor indirdim
7zip programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.

Ardından yazılımı 7zip ile açın. Ardından AP dosyasının üzerine mouse ile gelin sağ tik yapın 7zip seçin Arşivi aç deyin ardından boot.img.lz4 uzantılı dosyayı masa üstüne alın.

Ardından dosyayı upload sitesine yükleyin ve link atın.

Rootlasanızda bişey değişmez G960F repair işlemi mevcut boxlarla yapılamıyor.
Root isteyen uygulama kullanacaksanız rootlayın tabi ki.

Son düzenleme:
Server üzerinden IMEI Repair işlemi yapılıyor.
Ardından yazılımı 7zip ile açın. Ardından AP dosyasının üzerine mouse ile gelin sağ tik yapın 7zip seçin Arşivi aç deyin ardından boot.img.lz4 uzantılı dosyayı masa üstüne alın.

bu kısmı yapamadım teamla bağlanıp yardım edermisiniz yazılımı 7zip ile demişsiniz hangi yazılımı ?

bu kısmı yapamadım teamla bağlanıp yardım edermisiniz yazılımı 7zip ile demişsiniz hangi yazılımı ?
Team viewer ver dosyayı sana hazırlayayım

Şu an müsait değilim. İndirdiğiniz yazılımı önce 7zip ile açınız. Dosya içinde AP var onuda 7zip ile açınız. Onunda içinde boot.img.lz4 dosyası olacak onu alıl upload edecekseniz. Bu kadar.

ROOT

Yapılışı ;

1. Cihazında herşey silinecektir.

2. Cihazın ayarlarına girip Gmail hesabını kaldırın.

3. Cihazın ayarlarına girip usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın.

4. Cihazı download moda alın Odin son sürüm 3.13.3 indirin ve AP kısmından vereceğimiz boot.tar dosyasını seçip yükleyin.

5. Cihaz sıfırlama ister sıfırlama yapın.

6. Cihazı kurun Wi-Fi bağlayın Magisk Manager varsa içine girin ve güncelleme yapın. Magisk Manager yoksa indirin kurun.

7. Cihazı 2 kere kapatıp açın.

8. Root Cheker APK kurun ve root kontrolü yapın.

Geri
Üst Alt