Yardım Samsung Galaxy S9 SM-G960F U9 IMEI Repair İşlemi

ndhakara

Üye
Geçen Chimera ile bu telefona july/2020 metodu kullanarak imei yazdım ancak patch seçeneği yoktu. Ben de geri almak istedim ancak bu sefer de july/2020 metodu chimera'dan kaldırıldı. Şimdide diğer metodlarda modem hatası veriyor.
u9 imei atabilen var mı ya da yolu nedir yardımcı olursanız sevinirim.

chimera ve z3x e güncelleme gelena kadar beklemekten başka yapacak bişey yok

çimera yöntemi kaldırmadı sadece güncellemede imei kayıp olan modellerin imeini düzeltmek için o yöntem sadece knox 0 iken çalışır knox değiştikden sonra çıkmaz

çimera yöntemi kaldırmadı sadece güncellemede imei kayıp olan modellerin imeini düzeltmek için o yöntem sadece knox 0 iken çalışır knox değiştikden sonra çıkmaz
Peki knox u tekrar nasıl 0 yapabilirim?

u9 ya da güncel bir sürüm için bir yol çıktı mı?

Cihaz u9'dan beri yatıyor, şimdi kontrol ettim u11 çıkmış. S9'a repair ya da orjinal imeilerine döndürmek için bir gelişme var mı?

bu gidişle olmayacak herhalde 4 ay oldu bunuda çözemiyorlarda bu yazılımlar ne işe yarıyor anlamadım

Downgrade, modemi düşürme mümkün mü? En azından kendi orjinal imeileri döndürsek kafi.

Chimera yeni güncelleme ile repair i çözdü patch kaldı oda çıkarsa süper olacak

En azından eski haline getirme olayı çözülmüş oldu.

18 ekim 2020 tarihinde chimera güncelleme geldi arkadaslar g960f u9 cihazi imei repair oluyodu ancak pacth certificate olmuyodu yeni guncelleme ile oluyo artk demin yaptm g960f u9 sebeke geldoi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

G960f u9 pacth certificate basirili

EFT DONGEL PRO ile root'lu olacak cihaz orjinal IMEI yüklenebilir

Geri
Üst Alt