İstek Samsung Galaxy S9 SM-G960F U9 Stock ROM

werwe312

Üye
Arkadaşlar elinde g960f u9 s9 romu olan varsa gönderebilir mi ? Z3x den bulamadım hızlı link yok gibi duruyor internette şimdiden çok teşekkürler

u9 lara ımeı repair yapabiliyormusunuz

u9 lara imei atabiliyor musunuz
Cihaz aslında bunun için geldi Chimera ile yapıldığı bilgisine ulaşmıştık ancak sonuçlanmamış rootlanmıştı cihaz iade edildikten sonra twrp de takılı kalmaya başlamış şimdi orjinal rom yükleyerek eski haline çevireceğim . U9 için şuan z3x yapmıyor bu işlemi .

Mayıs Ve Üstü Güncelme Almış Cihazar Şuan Patch Olmuyor

Yazılım son dosyada hata veriyor odin ve z3x tooldan denedim şuanda smart switch pc software ekranında kaldı recovery mod açılmıyor ancak k b s 9 9 9 du ve s9 nolu yazılımdı cihaz vietnam üretimi g960f/ds modeli aynı siteden vietnam yazılımı indirmeye çalıştığımda hata verdi indiremedim başka bir yoldan bulma şansım var mı ?

Yazılım son dosyada hata veriyor odin ve z3x tooldan denedim şuanda smart switch pc software ekranında kaldı recovery mod açılmıyor ancak k b s 9 9 9 du ve s9 nolu yazılımdı cihaz vietnam üretimi g960f/ds modeli aynı siteden vietnam yazılımı indirmeye çalıştığımda hata verdi indiremedim başka bir yoldan bulma şansım var mı ?
Buradan da indirebilirsin ama yavaş indirir
samfw hızlı

Geri
Üst Alt