Stock Rom Samsung Galaxy Tab A 10.1 SM-P580 Stock Rom

Cvt

VIP Üye
galaxy-tab-a-rom.PNG

Merhaba Değerli arkadaşlar bu yazılım dosyasının içinde CP yoktur aklınızı karıştırmasın Frp bypass yapmak için bu konuya geldiyseniz Bu konuya giderek kombinasyon dosyasını indirip yükleyin kombinasyon dosyasını yükledikten sonra *#0808# adb yi açın. Daha sonra yazılımı Odin son sürümden;

AP > AP

BL > BL

CP > Boş bırakın

CSC > Home CSC

seçin yazılımı yükleyin cihaz açılınca frp sorunu ortadan kalkacaktır.

File name: SM-P580_1_20190521201240_34phc6m23t_fac
Model: Samsung SM-P580
Operating system: Android Oreo 8.1.0
Firmware: P580KXU1CSE1
Region: TUR
Country: Turkey
Description: Turkcell, Vodafone, AVEA

Frp bypass yapmadan kurulum yapabilir miyiz? Şuan cihaz hiç açılmıyor.

Merhaba. Odin ile dosyaları seçip start dedikten sonra log kısmında SetupConnection.. satırı geliyor, 2-2.5 dakika sonra fail diyip hata veriyor. Farklı usb portu ve kablolarıyla deneme yaptım değişen bişi olmadı. Öncesinde combination file flashlamadan da aynı durumu görmüştüm, combination file flashladım yine değişen bişey yok. Çözümü nedir bilen var mı acaba?

Merhaba. Odin ile dosyaları seçip start dedikten sonra log kısmında SetupConnection.. satırı geliyor, 2-2.5 dakika sonra fail diyip hata veriyor. Farklı usb portu ve kablolarıyla deneme yaptım değişen bişi olmadı. Öncesinde combination file flashlamadan da aynı durumu görmüştüm, combination file flashladım yine değişen bişey yok. Çözümü nedir bilen var mı acaba?
Soket arızalı olma ihtimali varmı acaba

P580 ile ilgili en güzel anlatım ve en stabil dosyalar olmuş elinize sağlık teşekkür ederim. Anlatıldığı gibi uyguladım tablette FRP vardı kalktı. Teşekkürler tekrardan...

Ekli dosyayı görüntüle 11111
Merhaba Değerli arkadaşlar bu yazılım dosyasının içinde CP yoktur aklınızı karıştırmasın Frp bypass yapmak için bu konuya geldiyseniz Bu konuya giderek kombinasyon dosyasını indirip yükleyin kombinasyon dosyasını yükledikten sonra *#0808# adb yi açın. Daha sonra yazılımı Odin son sürümden;

AP > AP

BL > BL

CP > Boş bırakın

CSC > Home CSC

bu programları nasıl indirebilirim. Lütfen yardım edin factory de kaldı çıkamıyorumda acil yardım ederseniz sevinirim

samsung s pen logosundan sonra reset atıp duruyor. Buna çözüm olur mu?

Ekli dosyayı görüntüle 11111

AP > AP

BL > BL

CP > Boş bırakın

CSC > Home CSC

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhabalar bendeki tablet samsung sm-p580 tabletime yüksek ihtimalle virüs bulaştı firmware yapılması lazım bu yukarıdaki linki odin üzerinden tableti pcye bağlayıp yukarıda adımları yaptığımda tabletim açılır mı herhengi bir sorun olmadan içindeki bilgiler vs hiç önemli değil yeterki açılsın cevap verirseniz sevinirim ya da nasıl açabilirim ben bu tableti şarj ekranında takılı kalıyor

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhabalar bendeki tablet samsung sm-p580 tabletime yüksek ihtimalle virüs bulaştı firmware yapılması lazım bu yukarıdaki linki odin üzerinden tableti pcye bağlayıp yukarıda adımları yaptığımda tabletim açılır mı herhengi bir sorun olmadan içindeki bilgiler vs hiç önemli değil yeterki açılsın cevap verirseniz sevinirim ya da nasıl açabilirim ben bu tableti şarj ekranında takılı kalıyor
Merhabalar hocam, ilk önce aşağıda vermiş olduğum stock rom dosyasını indirin, sonra tabletinizi downloand moda alıp son sürüm odin ile yükleme işlemini gerçekleştirin. Tabletinizin sorunu kuvvetli muhtemel yazılım hatası kaynaklı görünüyor.

Sm-P580 Stock Rom

Geri
Üst Alt