Custom Rom Samsung Galaxy Tab 2 GT-P5110 Custom Rom - Android 7.1.2 - EBA ve Zoom

Ustalar merhaba.

Samsung Galaxy Tab 2 GT-P5110 modelli tablete nasıl 4.4.4 sürümünden 7.1.2 sürümüne yükseltildiğini Türkçe bir video çekerek anlattım.

Zoom ve Eba programlarını apk indirerek yükleyebiliyoruz. Onun dışında open gaps'in arm 7.1 sürümünü indirerek google servislerini kurabilirsiniz. Daha detaylı bir video ilerleyen zamanlarda çekmeyi planlıyorum.

Video bana ait. Adım adım nasıl yapılacağını anlattım. Takıldığınız yer olursa buraya yazabilirsiniz.

TWRP: LİNK
CUSTOM ROM:
LİNK
ODİN: LİNK

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustalar merhaba.

Samsung Galaxy Tab 2 GT-P5110 modelli tablete nasıl 4.4.4 sürümünden 7.1.2 sürümüne yükseltildiğini Türkçe bir video çekerek anlattım.

Zoom ve Eba programlarını apk indirerek yükleyebiliyoruz. Onun dışında open gaps'in arm 7.1 sürümünü indirerek google servislerini kurabilirsiniz. Daha detaylı bir video ilerleyen zamanlarda çekmeyi planlıyorum.

Video bana ait. Adım adım nasıl yapılacağını anlattım. Takıldığınız yer olursa buraya yazabilirsiniz.

Usta bende SM-T210 ve GT-p3110 var bunlarada bu işlemi yapabilirmiz? Eba yükleyemiyorum sürümden dolayı.
SM-T210 sürüm : android - 4.4.2
GT-P3110 sürüm : android - 4.2.2

Usta bende SM-T210 ve GT-p3110 var bunlarada bu işlemi yapabilirmiz? Eba yükleyemiyorum sürümden dolayı.
SM-T210 sürüm : android - 4.4.2
GT-P3110 sürüm : android - 4.2.2

Usta merhaba.

Zoom ve Eba android 5.0 ve üstü destekliyor o yüzden yükleme yapamıyorsunuz.

P3110 modelinde android 7.0 romları internette mevcut. Videolar da var. SM-T210 modelinde bildiğim kadarıyla olmuyor ama tam araştırma yapmadım belki uyabilecek romlar mevcuttur.

Elime P3110 modelli bir tablet geçerse en kısa sürede video çekip yayınlamaya çalışırım. Beklemede kalın :)

Ustalar merhaba.

Hocam selamlar, öncelikle teşekkürler. İşlemleri videoda anlattığınız gibi tek tek titizlikle takip ettim. Daha önce LG telefonuma da benzer bir root işlemi gerçekleştirmiştim. Google servislerini kullanabilmek için open gapps'i kurduktan sonra ne olduysa tablet açılış ekranından sonra kapanıyor. gapps kurulumunu yapmadan önce sorunsuz root'lu hali çalışır vaziyetteydi. Herhangi bir fikriniz var mıdır bu sıkıntıya sebep olabilecek? ARM 7.1 Nano sürümünü indirip kurdum.

ustalar hayırlı günler diliyorum castum rom için link bulamadım yokmu acaba

rom linki kırık. Yeniden paylaşabilecek var mı acaba :)

Geri
Üst Alt