Samsung Galaxy Tab 3 Lite (SM-T110) Custom Rom İsteği

Ustalar merhabalar. Elimde SM-T110 model Samsung tablet var.

Buna Eba ve Zoom yüklenmediği için yazılım yükseltmesi yapıcam. Bu tablete yüklenen maksimum stock rom 4.4.2 imiş. Ben buna custom rom yükleyip 5 veya üzeri bir versiyon yapmak istiyorum fakat internette uygun custom rom'u bulamadım.

Elinde olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler. İyi çalışmalar.

bu modele geçenlerde ben de araştırma yaptım lakin t-110 113 modellerine stock rom özelleştirmeli build yapana rastladım android 5 ve üzerisine geliştirme yapana rastlamadım.

bu modele geçenlerde ben de araştırma yaptım lakin t-110 113 modellerine stock rom özelleştirmeli build yapana rastladım android 5 ve üzerisine geliştirme yapana rastlamadım.

Hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Özelleştirmeyle felan hiç işim olmaz. Amacım sadece Eba ve Zoom programlarını yükleyebilmek. Zaten o yüzden 5 veya üzeri custom rom arıyorum.

Şöyle bir video buldum fakat T113 romunun T110'a uyacağından emin değilim. Kanal sahibi de yorumların birinde T110 tablette çalışmaz diye cevaplamış.

Ustalar merhabalar. Elimde SM-T110 model Samsung tablet var.

Buna Eba ve Zoom yüklenmediği için yazılım yükseltmesi yapıcam. Bu tablete yüklenen maksimum stock rom 4.4.2 imiş. Ben buna custom rom yükleyip 5 veya üzeri bir versiyon yapmak istiyorum fakat internette uygun custom rom'u bulamadım.

Elinde olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler. İyi çalışmalar.
Kardeşim Bende Aynı Sorunu Yaşıyorum. Sadece Eba Yüklemek İstiyorum. Hala Bulamazsam Kendim Bir Tane Rom Yazacağım

aynı sorun bende de var arkadaşlar t110 4.2.2 rom var.. eba yükleyebilmek için en az 5.0 rom olmalıymış..Var mı bir çözüm bulan.. ben çok uğraştım ancak bulamadım malesef.. t113 romu yükleyen oldu mu t110 tablete..uyumluysa 5.0 a geçiş yapılabilir..

android 7.1.2 custom rom var ama google uygulaması ve diger uygulama yükleme hata veriyor.

aynı sorun bende de var arkadaşlar t110 4.2.2 rom var.. eba yükleyebilmek için en az 5.0 rom olmalıymış..Var mı bir çözüm bulan.. ben çok uğraştım ancak bulamadım malesef.. t113 romu yükleyen oldu mu t110 tablete..uyumluysa 5.0 a geçiş yapılabilir..
ben t110 tablete 113 yükledim olmuyor tekrar geri dönmesi çok zor oluyor..sakın denemeyin arkadaşlar 116 deneyecem birde sonucu buradan bildiririm..

113 yükleme yapıyor ancak en son modem yüklemsinde hata veriyor.. 116 kernel uyumsuz olduğu için hiç yükleme yapmıyor malesef..
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

başka önerileri olan varsa denemeye çalışırım..

Bu tablete uygun yüksek sürüm custom rom yok. Bende baya baktım ama malasef yok.

4.2.2 için zoom apk var bir kaç çin tabletinde kullandım çalıştı isterseniz deneyin bi.

Alternatif Link:

indiriyorum tablet iş yerinde bu aralar rahatsızım malesef daha sonra deneyip buradan sonucu bildiririm.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Link bu :711.75 MB file on MEGA olur bekli denensen sevinirim ( hangi sürüm bilmiyorum)
subzorro arkadaşın room ile aynı room sanırım. Deneyip sonucu bildiririm buradan.. teşekkürler

20210814_182047.jpg
20210814_182102.jpg

Subzorro ustamızın verdiği rom çalışıyor. T110 Cihazında denenmiştir .

Yıl oldu 2023 halen yok çok aradım ama maalesef yok :(

Geri
Üst Alt