Custom Rom Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 Custom Rom

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 Custom Rom
Kendim bizzat denedim başarılı.

Gördüğüm tek sorun home ve geri tuşu basmaması
Navbar uygulaması kurarak düzelttim o sorunuda ama tablette de sorunlar vardı zaten. romda o sorun olduğu yazmıyor normalde.
Android 4.4 base alınmış. Sistem android 9

[ROM][STABLE] Pixelized OS v2.9 [SM-T231/T230/T230NU][2018-08-16]

Kurulum
1) Boot to the TWRP recovery v3.0.0-0
2) Wipe Dalvik/ART Cache, System, Data, Cache & Preload
3) Flash the rom zip
4) Reboot the device
5) Done

Alternatif farklı custom rom. denenmedi

Alıntıdır.
Kaynak

Son düzenleme:
samsung tab4 sm-t230 android 7 için rom arıyorum

cm-14.1-20180131-UNOFFICIAL-degaswifi

TWRP_3.0.0_Degas.zip | by BRoy_98 for Galaxy Tab 4 7.0

(Denenmemiştir, sorumluluk size aittir.)

TWRP Kurup, Format data yapın, ardından install dan indirdiğiniz ROM'u kurun.

Sonuç başarılı olursa burdan bilgilendirirseniz bizi sevinirim. Ona göre konu açarız.

Bu dosyayı bir süredir denemek istiyordum ancak elime hiç T230 gelmediği için deneyemedim.

1. Link Custom ROM
2. Link TWRP dosyasıdır.

deneyip haberdar edeceğim teşekkür ederim

kurdum oluyor ama zoom yüklenmiyor

Sonuç başarılı olursa burdan bilgilendirirseniz bizi sevinirim. Ona göre konu açarız.

Bu dosyayı bir süredir denemek istiyordum ancak elime hiç T230 gelmediği için deneyemedim.

1. Link Custom ROM
2. Link TWRP dosyasıdır.

bu rom ana sürüm olarak 4.4.x o yüzden eba desteklemez.Şuan için buna uygun 5.1.1 yada üstü custom rom mevcut değil.

1. Link Custom ROM
2. Link TWRP dosyasıdır.

EBA calisiyor denedim

bu rom ana sürüm olarak 4.4.x o yüzden eba desteklemez.Şuan için buna uygun 5.1.1 yada üstü custom rom mevcut değil.
merhaba romu sıkıntısız bir şekilde kurdum ancak tablet android yerinde kalıyor ve açılmıyor acil yardım edermisiniz lütfen

merhaba romu sıkıntısız bir şekilde kurdum ancak tablet android yerinde kalıyor ve açılmıyor acil yardım edermisiniz lütfen

ROM'u kurmadan önce TWRP den clean system cache vs. yapmanız gerek. Ayrıca ilk açılış uzun sürebilir.

iyi günler yükledim çalışdı ama google play hesap eklenmiyo durduruldu hatası verio..open gapps yüklemesi varmı acaba

Hocam ben yükledim ama tablet şu kişiye aittir kısmında hata alıyorum. "Google Hesap Yöneticisi Durduruldu"
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ROM'u kurmadan önce TWRP den clean system cache vs. yapmanız gerek. Ayrıca ilk açılış uzun sürebilir.
Hocam ben yükledim ama tablet şu kişiye aittir kısmında hata alıyorum. "Google Hesap Yöneticisi Durduruldu"

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

kurulum sonrası Factory reset işlemini tekrar uyguladınızmı ???

Geri
Üst Alt