FRP Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 U3 FRP Reset

prens45

Üye
TAB A 8 SM-T290 u3 frp kaldırmak için ilk önce u3 çin yazılımını indiriyoruz yazılımdan ap,bl ve csc bu üçünü yüklüyoruz tablet açılınca oem açıyoruz daha sonra u3 türkiye yazılımını indiriyoruz ve yüklüyoruz tablet açılınca frp kalkmış olacak.

Çin Rom:

Türkiye Rom:

Moderatör tarafında düzenlendi:
TAB A 8 SM-T290 u3 frp kaldırmak için ilk önce burdan u3 çin yazılımını indiriyoruz yazılımdan ap,bl ve csc bu üçünü yüklüyoruz tablet açılınca oem açıyoruz daha sonra burdan u3 türkiye yazılımını indiriyoruz ve yüklüyoruz tablet açılınca frp kalkmış olacak
Odin version seciyormu invalid hatası alıyorum md5 invalid

TAB A 8 SM-T290 u3 frp kaldırmak için ilk önce burdan u3 çin yazılımını indiriyoruz yazılımdan ap,bl ve csc bu üçünü yüklüyoruz tablet açılınca oem açıyoruz daha sonra burdan u3 türkiye yazılımını indiriyoruz ve yüklüyoruz tablet açılınca frp kalkmış olacak
yükledim yine ilerlemiyor frp istiyor ustam

[QUOTE = "prens45, gönderi: 195350, üye: 2254"]
TAB A 8 SM-T290 u3 frp kaldırmak için ilk önce burdan u3 çin yazılımını indiriyoruz yazılımdan ap, bl ve csc bu üçünü yüklüyoruz tablet açılınca oem açıyoruz daha sonra burdan u3 türkiye yazılımını indiriyoruz ve yüklüyoruz tabletınca frp kalkmış olacak
[/ALINTI]
bendosya ölü link ustacım
linkleri düzelttim birisi benim linklerim yerine başka link koymuş

kolay gelsin ling yine şalışmıyor sanırım 404 sayfa bulunamıyor hatası verdi

Linkler ve yazılımlar anlatıldığı gibi çalışıyor. 2 farklı cihaza denendi başarılı.

Yazılım denendi çalışıyor, yine frp isteyor diyenler ; cihaza çin romu yükledikten sonra dili ingilizce yapın kurulumu bitirin. Ayarlardan versiyona 7 kez tıklayıp geliştirici seçeneklerini açın, ordan da oem kilidi açık yapın. telefonukapatıp türkçe romu yüleyin ve türkçe urulum yapın frp istemez.

Merhaba.
bu yöntem hala çalışıyormu.?

teşekkürler..linkler ve çözüm tarafımca doğrulandı :)

ben şimdi denedim çalıştı başarılı paylaşım teşekkürler

S.a çin romu yukledim cihaz siyah ekranda kaldi normal rom yüklüyorum yine aynı şarja koyunca ses geliyor yani cihaz açık ama goruntu yok yardımcı olabilirmisiniz

teşekkür etmek için üye oldum hocam.
Çok işime yaradı bu bilgi. Çok çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, T290 U3 versiyon tablette frp reset işlemine dair anlatım videosunu hazırladık ve ayrıca GsmTurkey Resmi Yotube Kanalın' da paylaşımını yaptık. Konuyu açan ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşan @prens45 ustamızada ayrıca teşekkür ederiz.

GsmTurkey Resmi Youtube Kanalımız

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt