Samsung Galaxy Tab A SM-T290 U3 9.0 Stock Rom

Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy Tab A SM-T290 Cihazına Ait Yazılımı Paylaşacağım;

Yazılımı Odin / Z3X / Chimera / Octoplus / EFT vb. Araçlarla Yükleyebilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

İNDİR[/B]​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy Tab A SM-T290 Cihazına Ait Yazılımı Paylaşacağım;

Yazılımı Odin / Z3X / Chimera / Octoplus / EFT vb. Araçlarla Yükleyebilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

[Gizli içerik]
ENES HOCAM saygılar özel mesaj atandım yardıma ihtiyacım var A7 stock rom konusuna foto atım bir el ne olur ciaj

Ekli dosyalar

• IMG_20200719_135612.jpg
    IMG_20200719_135612.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 173
sorun nedir yardımcı olalım
Hocam öncellikle teşekkür ederim
Sorun a72018 u4 ciqhzima format atıldı gelisii güzel hesapla kullanılmıştı açamıyorum FRP kırılacak yutubeden baktım sim yöntemi ile yapıyorlar ama biz yapmadık belkide kullandığımız romla alakalı bize bir rom tavsiye edin yada bu ileten kurtulmanın yolunu sizden ricam bu android 10 yüklüyorum yarıda kalıyor şu an pie yüklü 8mi yüklenmek lazım sim yöntemi için lütfen yardımcı olun ya saygılar

Sağolun yardımcı olduğunuz için haletik kendi cabamizla burası bir forum zorda olanlara el atmak lazım yinede sağlun

Sağolun yardımcı olduğunuz için haletik kendi cabamizla burası bir forum zorda olanlara el atmak lazım yinede sağlun
Merhaba. Elbette bu forumu yardımlaşmak için kuruldu,ancak siz üyelerin buraya değil,yeni konu açarak sorununuza ilişkin yardım isteseydiniz,elbette size daha erken yardımcı olabilirdik.Burada herkes müsait olamıyor,çoğunluk esnaf ve çalıştığı için ancak müsait vakitlerimizde bakaliyoruz. Forumumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba. Elbette bu forumu yardımlaşmak için kuruldu,ancak siz üyelerin buraya değil,yeni konu açarak sorununuza ilişkin yardım isteseydiniz,elbette size daha erken yardımcı olabilirdik.Burada herkes müsait olamıyor,çoğunluk esnaf ve çalıştığı için ancak müsait vakitlerimizde bakaliyoruz. Forumumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah sizde haklısınız tabi

hocam dün aktiftiniz bekledim cevaplamanızı fakat cevap vermediniz bizimde işimiz olduğu için fazla buraya vakit harcayamıyoruz kusuruma bakmayın

Geri
Üst Alt