Samsung Galaxy Tab A SM-T297 U3 FRP Reset

sezer2892

Üye
Merhaba;
Elimde samsung sm t297 tablet var
T297JXU3BTI3 Android 10
Apk Kurulmuyor
SmartSwitch Yöntemi Kapanmış
Şifre Koyup Ekran Kilidi İle Açma Yöntemi Çalışmıyor
Google play hidden setting işe yaramıyor
Tekrar dan Google Account İstiyor
FRP Kıramıyorum Yardımcı olabilimisiniz.

EDIT : T297JXU3BTFE Derleme İle Çözüldü.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba;
T297JXU3BTI3 Android 10
Apk Kurulmuyor
Anydesk indir kod ver halledeyim

easyfrp ile ekranı atlayın addromla settingse atlayıp hesaplardan samsung account ekleyin daha sonra güncelleme yapmanızı isteyecek galaxy store için yaptıktan sonra setup wizard ekranına geri atacak tekrar easyfrp ile aynı işlemi yapın bu sefer samsung account ekranında galaxy store a geçiş yapıp uyguma aramasına settings yazın çıkan Google play services hidden settings uygulamasını indirip açın en alttan bir üstteki seçeneğe tıklayıp pattern lock veya password koyun ve setup wizarda geri dönün frp ekranında bu iki bilgiden birini girip açabilirsiniz . Geçmiş olsun .

easyfrp ile ekranı atlayın addromla settingse atlayıp hesaplardan samsung account ekleyin daha sonra güncelleme yapmanızı isteyecek galaxy store için yaptıktan sonra setup wizard ekranına geri atacak tekrar easyfrp ile aynı işlemi yapın bu sefer samsung account ekranında galaxy store a geçiş yapıp uyguma aramasına settings yazın çıkan Google play services hidden settings uygulamasını indirip açın en alttan bir üstteki seçeneğe tıklayıp pattern lock veya password koyun ve setup wizarda geri dönün frp ekranında bu iki bilgiden birini girip açabilirsiniz . Geçmiş olsun .
Hocam dediginiz yöntemi denedim
kilit koyuyorum sonra tekrardan başlangıç ekranına geliyorum
kilidi giriyorum
fakat hemen ardından tekrar hesap istiyor hesabı atla sekmesi gelmiyor.

Elinde bir tane Samasung Model telefon cihazın olmalıdı.Bu cihaza Samsung Hesap ekliyoruz.Bu işləmi gerçekleştirdikden sonra bu cihaza quick shortcut maker uygulmasını indiriyoruz.Sonra telefonun ayarlardan telefonumuzu samsung hesapa yedekliyoruz bu işlem bitdikden sonra.Google Accountda olan cihazımızın ayarlarından yedekledeyimiz samsung hesabı ekliyoruz.Ekledikden sonra sonra verilerimi geri yükkle bölümünden quick shortcut maker uygulmasını geri yüklüyoruz.Bu işlemden bitdikden sonra bu siteden Bypass FRP Google Account. Download Tools and APP - ArenaFile bu bölmeye girip Open Google Search App quick uygulmasını çalıştırıb Lock Screen Bölmesinden ekran kodunu değişiyoruz.Andorid 10uyumlu tüm samsung cihazlarda bu yöntem keçerli.

Merhaba;
T297JXU3BTI3 Android 10
Apk Kurulmuyor
elinde samsung telefon var mı

bu videoyu uygula kesin açarsın başka bir samsung cihaz olmalı içinde gmail girili olan

Elinde bir tane Samasung Model telefon cihazın olmalıdı.Bu cihaza Samsung Hesap ekliyoruz.Bu işləmi gerçekleştirdikden sonra bu cihaza quick shortcut maker uygulmasını indiriyoruz.Sonra telefonun ayarlardan telefonumuzu samsung hesapa yedekliyoruz bu işlem bitdikden sonra.Google Accountda olan cihazımızın ayarlarından yedekledeyimiz samsung hesabı ekliyoruz.Ekledikden sonra sonra verilerimi geri yükkle bölümünden quick shortcut maker uygulmasını geri yüklüyoruz.Bu işlemden bitdikden sonra bu siteden Bypass FRP Google Account. Download Tools and APP - ArenaFile bu bölmeye girip Open Google Search App quick uygulmasını çalıştırıb Lock Screen Bölmesinden ekran kodunu değişiyoruz.Andorid 10uyumlu tüm samsung cihazlarda bu yöntem keçerli.
dediginizi harfi harfine uygulamdım ekran kilidi ekledim fakat kilidi girdikten sonra bile google hesabı istiyor.

Güncelleme:
Verilen tüm yöntemleri ve youtube üzerinde verilen en yeni videoları izledim fakat hiçbir şekilde olmuyor.
Smartswitch de hesaplar bölümü pasif oluyor
ekran kilidi ekleyip deniyorum fakat kilidi girdikten sonra tekrar frp kilidini istiyor.
galiba cihaz kaldı elimde.

Güncelleme:
Verilen tüm yöntemleri ve youtube üzerinde verilen en yeni videoları izledim fakat hiçbir şekilde olmuyor.
ekran kilidi ekleyip deniyorum fakat kilidi girdikten sonra tekrar frp kilidini istiyor.
benim paylaştığımı yaptın mı otg li olanı

@silivriserdar hocam u3 sürümünü düşürebilirmiyiz ki ?
yani 9 a downgrade edebilirmiyiz.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

benim paylaştığımı yaptın mı otg li olanı
evet hocam fakat dedigim gibi orda google hesabını aktarabiliyoruz ama şimdi google hesabını aktaramıyoruz
pasif oluyor orası üzerine tıklanılmıyor.

@silivriserdar hocam u3 sürümünü düşürebilirmiyiz ki ?
yani 9 a downgrade edebilirmiyiz.

evet hocam fakat dedigim gibi orda google hesabını aktarabiliyoruz ama şimdi google hesabını aktaramıyoruz
pasif oluyor orası üzerine tıklanılmıyor.
tablete wipe cache yap sonra format at olmadı bu romu at biraz daha düşük güvenlikli

Güncelleme:
T297JXU3BTFE_ bu yazılımda başarılı

bu yazımlımda başarılı T297JXU3BTFE_

Merhaba;
T297JXU3BTI3 Android 10
Apk Kurulmuyor

EDIT : T297JXU3BTFE Derleme İle Çözüldü.

BU romu kurup işlemleri tekrarlayın.sorun düzelecektir ( T297JXU3BTFE_TUR3BTFE)

Sorun Çözüldü Yardımlarınız İçiniz Sağolun :)

Sorun Çözüldü Yardımlarınız İçiniz Sağolun :)

otgyle mi çözdün yoksa şifre koyma metoduyla mı bende de aynı cihaz aynı yazılım var şifreyle olmadı.
Merhaba hocam, aşağıdaki rom dosyasını indirip tablete yükleyin, sonrası normal bypass metodlarını uygulayın. Konuda bu versiyonda başarı sağlandığı belirtilmiş.

Rom Dosyası

Geri
Üst Alt