Yardım Samsung Galaxy Tab A SM-T297 U4 Android 10 FRP

Android alliance yöntemi denendi çalışmıyor, ekran kilidi koymaya izin vermiyor Android 11 de denenmedi ama bir şey değişeceğini sanmıyorum şimdiden teşekkürler...

Android alliance yöntemi denendi çalışmıyor, ekran kilidi koymaya izin vermiyor Android 11 de denenmedi ama bir şey değişeceğini sanmıyorum şimdiden teşekkürler...
Alliance yöntemi direk adb açıyor. O şekilde kırılır.​

ÇÖZÜLDÜ: SmartSwitch ile Google hesabı açık olan başka bir cihazdan hesap aktarma yapın ve kurulumu tamamlayın kurulumda sorun yaşarsanız recoveryden sıfırlayın frp kalkmış olacak
Hocam ben ne denediysem olmadı bu cihaz supportda şöyle bir dosya mevcut bu dosya işimi çözer mi ?

ÇÖZÜLDÜ: SmartSwitch ile Google hesabı açık olan başka bir cihazdan hesap aktarma yapın ve kurulumu tamamlayın kurulumda sorun yaşarsanız recoveryden sıfırlayın frp kalkmış olacak
hocam bunu denedim hesabı başarıyla aktarıyor kurulum yaparken hesab eklendi diyor ama google hizmetlerini etkinleştir kısmından sonra devam etmiyor kurulum recoveryden sıfırlayınca yine hesap istiyor. Kurulumu yapamadım bir türlü.

hocam bunu denedim hesabı başarıyla aktarıyor kurulum yaparken hesab eklendi diyor ama google hizmetlerini etkinleştir kısmından sonra devam etmiyor kurulum recoveryden sıfırlayınca yine hesap istiyor. Kurulumu yapamadım bir türlü.
google hizmetlerini nedn durdurdun hizmetler aktif olmzsa hesabı kabul etmez

google hizmetlerini nedn durdurdun hizmetler aktif olmzsa hesabı kabul etmez
yok hocam kurulum yaparken durdurma işlemi değil. Kurulum yaparken google services bölümü geliyor Google drive yedeklerini açma kapama ekranı ileri diyince aynı ekran bidaha geliyor kurulumu bitirmiyor.

Hocam yardımcı olur musun ya tablet 1 aydır elimde duruyor hesap aktarmayı yaptık hesap eklendi diyor ama kurulum bitmiyor recoveryden sıfırlayınca yine hesap istiyor.

enes home csc yerine csc li rom tekrar at bakalım
home csc atmıyordum Kİ zaten csc yazanı atıyorum hep. İllAllah ettirdi valla ne cihazları yaptım şu cihaz beni pes ettirdi. :D
Bak şey bile denedim hesabı ekledikten sonra ayarlara girdim. cihaz yöneticisi seçtim. sonra google cihazımı buldan cihazı sıfırladım google üzerinden ama yine bana mısın demiyor. Şu AP dosyasını adb enable yapma yöntemi yok mudur acep?

home csc atmıyordum Kİ zaten csc yazanı atıyorum hep. İllAllah ettirdi valla ne cihazları yaptım şu cihaz beni pes ettirdi. :D
Bak şey bile denedim hesabı ekledikten sonra ayarlara girdim. cihaz yöneticisi seçtim. sonra google cihazımı buldan cihazı sıfırladım google üzerinden ama yine bana mısın demiyor. Şu AP dosyasını adb enable yapma yöntemi yok mudur acep?
home csc dene belki düzelir madem hep csc denedin tersini denemekten zarar gelmez

home csc dene belki düzelir madem hep csc denedin tersini denemekten zarar gelmez
Deniyorum şimdi ama bana şu yukarda @5G Bilişim bu arkadaş ilaç olucak gibi duruyor lakin yorumundaki yaptıklarını yapmama rağmen olmuyor hesap istiyor, onunla iletişime geçmem gerek.

Sonuç olumsuz.

Son düzenleme:
arkadaşlar bu konuya çözüm getiren varmı bende delirmek üzereyim..

arkadaşlar bu konuya çözüm getiren varmı bende delirmek üzereyim..
sonunda çözdüm
4 gündür uğraşıyorum
1-android 10 yüklü başka bir cihaz
2-bu cihaza bir google hasabı kurun sonra telefona ekran kilidi ekleyin
3-gogle senkronize edin
4-frp kilitli cihaza Samfw.com_SM-T295_SER_T295XXU4BUC8_fac.zip bu romu yükleyin
5-smar swich ile hesabı kilitli cihaza kopyalayın
6-hayırlı olsun

hocam T297 diyor konuda sen diyosun T295 atın nasıl olacak o SECURE CHECK PIT FAIL diyor konuları mı karıştırdın acaba

basit yöntemi buldum. galaxy storeden hidden settings i kurun arama yerine china yazıp ekran kildini ayarlayın tamamdır.

Geri
Üst Alt