Samsung Galaxy Tab A SM-T510 U3 Android FRP Reset

jacoup7272

Üye
COMBINATION dosyası lazım halebteck gibi bi kaç sitede var ama üyelık yok dosya paylaşacak ya<da frp konusunda yardımcı olacak arkadaş

Herkese merhaba t510 u3 FRP çözümüyle ilgili yardımcı olacak ustam varmı? Yaptıklarım şunlar.10 dan 9 a düşürdüm u3 binary var z3x Shell de bulunan 2 combinasyon denedim.İkisinde pit error hatası verdi orjinal romdaki piti çekip o şekilde denedim yine pit hatası verdi. YouTube da bulunan bir çok videodaki denedim ama hiçbir bug yok yazılımda.Şimdiden ilginize teşekkürler.

Herkese merhaba t510 u3 FRP çözümüyle ilgili yardımcı olacak ustam varmı? Yaptıklarım şunlar.10 dan 9 a düşürdüm u3 binary var z3x Shell de bulunan 2 combinasyon denedim.İkisinde pit error hatası verdi orjinal romdaki piti çekip o şekilde denedim yine pit hatası verdi. YouTube da bulunan bir çok videodaki denedim ama hiçbir bug yok yazılımda.Şimdiden ilginize teşekkürler.
bu romu indir sadece bl ap csc yükle tablet normal açılırsa oem kilidini aç sonra bu romu normal yükle

ben test ettim t510 u3 te bu yöntem çalışmıyor

T510 XXS3ATB4 yükledim bu sürümde ayarlarda uygulamalar açıyor.
İlk başta play services i durdurma izni aktif değildi ön belliği ve hafazayı boşalttım. ayarlarda dolaştım. cihazı bulu kapattım. uygulamalara ikinci veya üçüncü girişimde de durdurmama izin verdi uygulamalara her girişimde ön bellek ve hafızayı sildim. gerisi belli zaten

Geri
Üst Alt