Yardım Samsung Galaxy Tab E 9.6 (SM-T562) Cihaz Açılmıyor Samsung Ekranında Kalıyor

Eray344

Üye
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim üzere; SM-T562 model numaralı bir samsung cihaza sahibim ve tableti açamıyorum. Kendi orijinal ROM'unu yüklemeye çalıştığımda ODIN programı " Complete(Write) operation failed." hatasını veriyor ve tablette de Download Mode ekranında "MDM MODE. CAN'T DOWNLOAD" hatası çıkıyor.
Buna ek olarak; factory reset denediğimde ise: "MDM does not allow factoryReset" uyarısı çıkıyor.

Cihazın durumu hakkında bilgi vermesi açısından eklerde birkaç görüntü paylaşıyorum. Daha fazla detaya ihtiyacınız olursa, yorumlarda belirtin gerekli bilgileri sağlarım.

Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    128.3 KB · Görüntüleme: 9
  • 2.jpg
    2.jpg
    141.6 KB · Görüntüleme: 9
  • 3.jpg
    3.jpg
    130.1 KB · Görüntüleme: 7
  • 4.jpg
    4.jpg
    74.5 KB · Görüntüleme: 9
Bu konuda bilgisi olan hiç kimse yok mu? :oops:

Cihazda MDM koruması var factory reset yapmanıza engel oluyor.JTAG ile kırılır.Bi kurumun verdiği falan bir tablet muhtemelen.
Evet bir kurumun vermiş olduğu bir cihaz. JTAG işlemini nasıl yapabilirim peki, yönlendirebileceğiniz bir video veya doküman var mıdır?

Evet bir kurumun vermiş olduğu bir cihaz. JTAG işlemini nasıl yapabilirim peki, yönlendirebileceğiniz bir video veya doküman var mıdır?

Profesyonel araçlar olmadan ve çipi sökülmeden olmaz.

Geri
Üst Alt