Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 Android 10 U2 FRP Bypass

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator

Merhaba arkadaşlar, sizlere samsung sm-p610 model android 10 u2 (P610XXU2BTK2) 01 Aralık 2020 güncellemesi almış tablete frp kaldırma işlemini göstereceğim. Öncelikle farklı bir samsung cihaza, quick shortcut maker uygulamasını kurup samsung account hesabınız ile giriş yapıp hesap yedekleme işlemini gerçekleştiriniz. Sonrası cihazımıza aşağıda paylaştığım video daki işlemeleri uygulayarak frp yi kaldırabilirsiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

p610.jpeg

Son düzenleme:
P610 tabletin frpsini kırmak için denediğim kısa bir yöntem de şöyle
SamsungFrp2020 programı ile cihazı Google ye bağlıyoruz.
Frpfile sitesine girip en üstte ekrana şifre koy sekmesine tıklıyoruz.

Ekrana şifre koyduktan sonra en geriye geliyoruz.
Kurulum yaparken ekran şifresi ile doğrula yazıyor.
Koyduğumuz şifre ile giriş yapıyoruz. Cihazımız hazır

P610 tabletin frpsini kırmak için denediğim kısa bir yöntem de şöyle
SamsungFrp2020 programı ile cihazı Google ye bağlıyoruz.
Frpfile sitesine girip en üstte ekrana şifre koy sekmesine tıklıyoruz.

Ekrana şifre koyduktan sonra en geriye geliyoruz.
Kurulum yaparken ekran şifresi ile doğrula yazıyor.
Koyduğumuz şifre ile giriş yapıyoruz. Cihazımız hazır
bu yöntem çoğu zaman işe yaramıyor denendi.

Aynı tabletten elimde mevcut yukarıda videoda bulunanları deniyorum açmıyor o ekranları ve internette olan diğer programlardan da denediğim oldu maalesef tabletimde bir çözüme ulaşamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?

son güncelleme almış tabletlerde PRenormal İse Android Sürümünü 12 den 11 Çekebilirsiniz!

son güncelleme almış tabletlerde PRenormal İse Android Sürümünü 12 den 11 Çekebilirsiniz!

Prenormal olup olmaması belirleyici değil ki U (Binary) sürümü uygun olduktan sonra stock rom istenilen Android sürümü yüklenir.Prenormalken custom image (twrp,adb enable boot vs.) kurulamaz.

Prenormal olup olmaması belirleyici değil ki U (Binary) sürümü uygun olduktan sonra stock rom istenilen Android sürümü yüklenir.Prenormalken custom image (twrp,adb enable boot vs.) kurulamaz.
Prenormal olugunda misal Downgrade yapamıyorsunuz !Örnek vereyim China Android U2 Yazılım Flashlayamadım!
Neyse Ben zaten Android 12 üzerinden Farklı Yöntem ile Adb Etkinleştirip FRP kaldırdım.Yinede ilginiz için teşekkürler.

Selamlar sm-p610 android 12 versiyonlusu için FRP ücretli sürümler dışında çözüm bulamadım bu konuyu çözen varsa yazarsa sevinirim

Selamlar sm-p610 android 12 versiyonlusu için FRP ücretli sürümler dışında çözüm bulamadım bu konuyu çözen varsa yazarsa sevinirim
Merhaba aşağıdaki video ya bir göz atın eğer ki olmaz ise şayet, mecburen server üzerinden kaldırmak gerekecek.

Geri
Üst Alt