FRP Samsung Galaxy Tab SM-P580 Tablet FRP Çözümü

King

Üye
Öncelikle cihaza combi atıyoruz.Sonrasında resımde verdıgım sekılde offıcal romu flaslıyoruz cihaz acılsın işlem tamam oem aç sıfırla.

Combination buradan ulaşabilirsiniz.

p580frp.JPG

Merhaba combi yazdım. Daha sonrasını nasıl yapacağız. Bahsettiğiniz tool ve stock rom paylaşıp daha detaylı açıklayabilir misiniz?

hocam z3x ile boot pda phone csc leri seçerek flashlama yaptım. işlem bitti fakat her açılışta factory binary'e düşüyor. nerede hata yapıyorum.
İşlemden Sonra Cihaz Acııyorsa OEm Acın Tekrar Full Flasş Yükleyin

Odin ile download modda
Bu romu atmayı denedim fakat olmadı. Başka rom dosyasıda bulamadım açıkcası.
AP_P580KXU1CSE1_CL15948922_QB23516980_REV00_user_low_ship_meta.tar
Download alıp Resim Atarmsıınız

Hocam Z3x yüklemeyi denermisiniz

Aslında tam olarak anlayamadğım yer de z3x'ti.

Download mod'a alıp z3x üzerinden yazılım atacağız dimi?
Birde z3x üzerindeki işlemleri anlatabilir misiniz? Tam olarak neler yapmam gerekiyor. İlk mesajda ki içeriği tam olarak anlayamadm. Daha önce de z3x ile rom atmadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Aslında tam olarak anlayamadğım yer de z3x'ti.

Download mod'a alıp z3x üzerinden yazılım atacağız dimi?
Birde z3x üzerindeki işlemleri anlatabilir misiniz? Tam olarak neler yapmam gerekiyor. İlk mesajda ki içeriği tam olarak anlayamadm. Daha önce de z3x ile rom atmadım. Şimdiden teşekkür ederim.
Yazılım hazir varmi elinizde

Hocam şarj kalmamış cihazda şarja taktım. Şarj olduktan sonra tekrar rahatsız ederim.
Cihaz gerekli değilse verebilirim direk alpemix.
Tamam siz verin ben ayarlamasını yapayım. ŞArj edince yüklersiniz.

Merhaba, bende combination attım, oem yok sadece usb hata ayıklama vardı ve açıktı. z3xten söylenilen gibi yapıyorum hepsini seçip sadace modem dosyasını atmıyorum. ama pıt hatası veriyor .

U sürümüne bakın bi hocam sizdekinin u sürümü ne

Sadece Sboot Boot System Recovery Yazdırmayı denermisiniz

Geri
Üst Alt