FRP Samsung Galaxy Tab SM-P580 Tablet FRP Çözümü

Evet şuanda bağlandı. Ne yapmam lazım şimdi. Developer options kısmında OEM le alakalı herhangi bi ayar bulamadım.

Evet şuanda bağlandı. Ne yapmam lazım şimdi. Developer options kısmında OEM le alakalı herhangi bi ayar bulamadım.
1 2 dk içinde gelmezse dediğim gibi yapın
sadece dediğim dosyaları yükle

Yok gelmedi. Özür dilerim pek bilgim yok bu konularda dediğiniz boot sboot recovery system tam olarak ne oluyor?

combination attıktan sonra combination üzerinde bişey yapmam gerekiyormu yoksa combination atıp attkıktan sonra download modunamı alayım
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Öncelikle cihaza combi atıyoruz.Sonrasında resımde verdıgım sekılde offıcal romu flaslıyoruz cihaz acılsın işlem tamam oem aç sıfırla.

Combination buradan ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 2028
combi nasıl atılıyor acaba ben pek bilmiyorum da

Son düzenleme:
Emeği geçenlere teşekkürler.
Yapamayan arkadaşlar şu adımı izleyin lütfen;
1-)Combination romu yükleyin.
2-)Stock romu csc kısmını "home csc"dosyasını seçerek yükleyin.
3-)Cihaz açılınca wifiye bağlayın. Daha fazla kısmında manuel ağ eklerken klavye ayarlarına gidin. Klavye ayarları kısmında sol üstteki geri tuşuna bastığınızda normal ayarlar menüsü gelecektir. Oradan geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı etkinleştirdikten sonra aynı menüden fabrika ayarlarına dönün.
Geçmiş olsun.

Ben şöyle hallettim. Combination kurdum. Geliştirici seçeneğini aktif ettim. Odin ile Stock romu kurdum. Hone csc yi seçtim kurarken. Kurulum bittikten sonra direk ana ekranda açıldı tablet. Frp kalkmış olarak.

Geri
Üst Alt