Samsung Galay J3 SM-J320H/DS Rom Yemiyor

Burak6638

Üye
Telefon Klon İmei Sonrası Frp lock on olmuş rom atıyorum yemiyor odinde takılıyor frp lock samsung tool pro ile kaldırmayı denedim kalkmadı cihaz ne rom yiyor ne de frp lock kalkıyor dosyaları kontrol ettim doğru herşey bir yardımcı olabilicek arkadaş varsa beklerim şimdiden sağolun

Edit: Çözüldü

İndir J320HXXU0APB7 J320HOJV0APB7 KSA zip hocam buyrun ekleyin herkes faydalansın ben çektim başkası çekmesin bari :D

Alternatif Bağlantı:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Telefon Klon İmei Sonrası Frp lock on olmuş rom atıyorum yemiyor odinde takılıyor frp lock samsung tool pro ile kaldırmayı denedim kalkmadı cihaz ne rom yiyor ne de frp lock kalkıyor dosyaları kontrol ettim doğru herşey bir yardımcı olabilicek arkadaş varsa beklerim şimdiden sağolun
Odin Son Sürüm Kulanın Hocam Yazılım Yükleme İilemi Yaparken

hocam başka stock romlarıda denedim formdakide dahil olmadı sorun büyük ihtimal telefon donanımda yazılımsal olarak elimden geleni yaptım bu gibi durumlarda başka ne öneriniz olur yazılım anlamında yardımcı olurmusunuz ?
Combination yükleyin. Açmaz ise olmuyordur.​

hocam başka stock romlarıda denedim formdakide dahil olmadı sorun büyük ihtimal telefon donanımda yazılımsal olarak elimden geleni yaptım bu gibi durumlarda başka ne öneriniz olur yazılım anlamında yardımcı olurmusunuz ?
Şarjı az olduğu zaman da yarıda keser. Yarım saat şarja koy takılı kalsın tekrar dene

Combination yükleyin. Açmaz ise olmuyordur.
[/QUO
Şarjı az olduğu zaman da yarıda keser. Yarım saat şarja koy takılı kalsın tekrar dene
hocam malesef systemde takılı kalıyor günümü yedi bugün nerdeyse fap lock on cihazda ne onu kaldırabildim ne rom atabildim beynim dondu artık

Download Mode ve giriyorsa recovery Mode görüntüsü atarmısınız
IMG_20191121_213525.jpg
IMG_20191121_213525.jpgIMG_20191121_213629.jpg
hocam belli olmayan yazı Kernel panic yazıyor recovery moda ait moda girince hızlıca geçip kernal panic yazıyor

Geri
Üst Alt