Custom Rom Samsung Galay S7 Duos SM-G9300 Türkçe Rom İsteği

endera

Üye
Arkadaşlar Selamlar,
işyerinde bir arkadaş elime bu telefonu attı, daha önce uzerınde android 6.0 varmış ve türkçeymiş.. sonra birisi Android 8.0 Atmış ama yarı ingilizce yarı turkce bişiyler olmuş... şimdi benden Full Turkçe Sorunsuz yeni bir yazılım atmamı istiyor... biraz samsung yabancısı olarak sizlerden yardım istiyorum..

S7 Duos (Sm-G9300) SD 820 (MSM8996) işlemci var... Adreno 530 Grafik Yongası var.

tşkkrler

Arkadaşlar Selamlar,
işyerinde bir arkadaş elime bu telefonu attı, daha önce uzerınde android 6.0 varmış ve türkçeymiş.. sonra birisi Android 8.0 Atmış ama yarı ingilizce yarı turkce bişiyler olmuş... şimdi benden Full Turkçe Sorunsuz yeni bir yazılım atmamı istiyor... biraz samsung yabancısı olarak sizlerden yardım istiyorum..

S7 Duos (Sm-G9300) SD 820 (MSM8996) işlemci var... Adreno 530 Grafik Yongası var.

tşkkrler
Eft dongle pro ile 2 dk da Türkçe olur

Arkadaşlar Selamlar,

tşkkrler
Bu cihaz yazılımı sadece Çin için olanı var. Google Play vesaire de yoktur büyük ihtimalle.

Ama ayarlardan all language kısmından Türkçe seçin sadece ayarlar ingilizce kalacak. Onunda çözümü sitemizde mevcut.

Sadece ayarlar kısmını Türkçe yapan dosya mevcut.

Çözüldü - Samsung Cihazlarda Türkçe Yükleme (Android 8.0 Oreo) %100 Test Edilmiştir

aslında bu cıhazdan ıkı tane almışlar hepsiburada uzerınden. ılk geldıgınde 6.0.1 varmış ve türkceymiş, sonra arkadas update olsun diye bir yakınına 8.0 yukletmıs ve ingilzce kalmış.. yani evveliyatında turkce.. hadi diğer arkadasındakı hiç dokunmamış ondakı turkce onun ayarlar ekranını eklıyorum. en azından eskı turkcesını yukleyelım

Ekli dosyalar

• s7.JPG
    s7.JPG
    49.5 KB · Görüntüleme: 24
Geri
Üst Alt