FRP Samsung Galayx J7 Core SM-J701F U8 FRP Reset İşlemi

kolay gelsin ustan apdan user datayı seçmedim derken o kısma yardımcı olurmusunuz
sanırım ODİN üzerinden csc kısmına csc seçip userdata kısmına da home csc seçmiş ve hata almış doğal olarak ,sonra da yapması gerekeni yapıp cihazı açmış.benim anladığım bu

Paylaşım dediğin böyle olur.Saatler harcıyor onca dosyayı indiriyoruz ama bir iki sır saklandığı için olmuyor da olmuyor işte.Ner de bunca çöpe giden zaman?Yazık değil mi?Bak ne güzel işin püf noktası var ben çözdüm deyip yazmışsın ki ben de hallettim sorunu sayende.Allah razı olsun arkadaşım...

önce link teki combinasyon dosyasını indirip odin den ap kısmından flaşlıyoruz
sonra link teki stock romu csc kısmı homecsc diğerleri aynı olacak şekilde flaşlıyoruz geçmiş olsun frp sorunu kalkmış olacak
yaptım olmadı nasıl yapabilirim

sonra link teki stock romu csc kısmı homecsc diğerleri aynı olacak şekilde flaşlıyoruz geçmiş olsun frp sorunu kalkmış olacak şu kısmı açıklarmısınız acaba anlamadım

sonra link teki stock romu csc kısmı homecsc diğerleri aynı olacak şekilde flaşlıyoruz geçmiş olsun frp sorunu kalkmış olacak şu kısmı açıklarmısınız acaba anlamadım
Hocam cihaza combination dosyasını yükledikten sonra link te belirtilen stock rom dosyasını odin ile ap-ap, bl-bl, cp-cp, csc-home csc olarak seçip atıyoruz.

yüklemeye başladı combination dosya ismini sonunu silmem gerekiyormuş sağolun

Geri
Üst Alt