hanifi1453

Üye
Merhabalar,

Elimde Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ model cihazım var.

Cihaz binary U3 olmuş bu yüzden frp işlemini yapamadım.

Manuel işlem olmuyor. Combinasyon da bulamadım yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

Cihaza pin kodlu hat takın.

Pini girer girmez powera tuşuna basın.

Oturum açılmadı yazan ekranda sagda zil işaretine tıklayın.

oradan bildirim ayarları tüm uygulamalardan youtube seçin .

Youtu.be ayarlarından hizmet şartlarına girince taraycıyıa atıyor.

Tarayıcıdan www.gsmturkey.net yazın. Tarayıcının ayarlarına girip masa üstü sitesi isteyin.

Sitede en alta kadar gelin ve FRP Dosyalarına tıklayın. veya bu linke tıklayın. www.gsmturkey.net FRP Reset APK

Çıkan sayfada ANDROİD 8 tıklayın.

1. Yöntem Basit tıklayın.

GAM8.apk indirin kurun.

ByPass frp apk indirin kurun.

Tarayıcıda aç deyin ve Gmail adresinizi girin.

Cihazı kapatıp açın kurun oem kilidini açın format atn.

Bugün o şekilde yaptım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sim kart metodu olmuyor mu?
Bu modelde hiç denemedim ama Çalışmayan bir sim kart varsa ve içinde de pin kodu varsa, pini bloke et, daha sonra puk kodu soracak, puk kodunu da 10 defa yanlış gir sim boşta kalacak o zaman bildirim vesaire ne varsa tıklayıp ayarlara girebilirsin (umarım)

Sim puku 10 defa denedikten sonra bildirim falan gelir mi bilemedim. Denedikten sonra burada yazarım sonucu. Bu modeli açanlar varsa yorumlarınızı beklerim. Saygılar.

U3 Combinaiton Yükleyin.. Sonrada Z3x Yazılım Yükleme İşlemi Yapın Yazılım Yüklme İşlemi Yprken Sadece System Sboot Boot Recovery Secip Yükleyin

Sim puku 10 defa denedikten sonra bildirim falan gelir mi bilemedim. Denedikten sonra burada yazarım sonucu. Bu modeli açanlar varsa yorumlarınızı beklerim. Saygılar.
Puk yapmanıza gerek yok.Sadece kilit ekranında pin veya puk kodunu istemesi yeterli oluyor. Cihaz 8.0 mı?

Hatta elinizde octoplus box varsa Emmc üzerinden frp off yapabilirsiniz.

Puk yapmanıza gerek yok.Sadece kilit ekranında pin veya puk kodunu istemesi yeterli oluyor. Cihaz 8.0 mı?

Cihaz 8.1 yüklü ve sim pin veya puk yöntemi ile malesef olmuyor. Hattı kaldırınca direkt kurulum sayfasına geçiyor. Pin veya puk android 9 da geçerli diye biliyorum.

Hocam elinde box varmı? Z3X box varsa G920T modelini seç reset frp yap.Cihaz mavi ekrana düşecektir.Tekrar aynı şekilde reset frp yaparsan frp kırlacaktır.U3 Comb. Bulamadım maalesef.

Cihazı Download ALıp Bi Reism Atarmısınız

Ekli dosyalar

• 20190909_134837.jpg
    20190909_134837.jpg
    237.9 KB · Görüntüleme: 217
aynı sıkıntı bende de var bi formul bulamadım octo quart ile denedim g920t ile iki kere frp denendi donuç olumsuz

Umutlarımı tüketiyorsun :) Umarım yapan biri çıkmıştır. Bi combinasyon olsa sorun kalmayacakta maalesef hiç bir yerde yok .

U3 versiyon güncelleme yeni oldugu için daha combi çıkmadı.. çıkar belki beklemek lazım

ustam combi gerek yok..cihaza pin kodlu hat takın..Pini girer girmez powera basın oturum acılmadı yazan ekranda sagda zıl ısaretıne tıklayın..oradan bıldırım ayarları tum uygulamalardan youtube secın..youtube ayarlarından hızmet sartlarına gırınce taraycıyıa atıyor sızı..gerısını bılıyorsunuz zaten.6.0.1 hesap yonetcısı bypasss frp kurup calısır hale getırebılrsınız..bugun o sekılde yaptım

ustam combi gerek yok..cihaza pin kodlu hat takın..Pini girer girmez powera basın oturum acılmadı yazan ekranda sagda zıl ısaretıne tıklayın..oradan bıldırım ayarları tum uygulamalardan youtube secın..youtube ayarlarından hızmet sartlarına gırınce taraycıyıa atıyor sızı..gerısını bılıyorsunuz zaten.6.0.1 hesap yonetcısı bypasss frp kurup calısır hale getırebılrsınız..bugun o sekılde yaptım

Hay Allah razı olsun senden dediğin yöntemle açıldı cihaz. Teşekkürler.

çok teşekür ederim sayenizde bi beladan kurtuldum :)

Sim kart metodu olmuyor mu?
Bu modelde hiç denemedim ama Çalışmayan bir sim kart varsa ve içinde de pin kodu varsa, pini bloke et, daha sonra puk kodu soracak, puk kodunu da 10 defa yanlış gir sim boşta kalacak o zaman bildirim vesaire ne varsa tıklayıp ayarlara girebilirsin (umarım)
en basit yöntemi simkart yöntemi , bugun yapıldı .

sim kart metodu uygulanıyor bu modele sıkıntısız

Dün yaptım sorunsuz oluyor.​

Geri
Üst Alt