sim kart yöntemi az önce tarafımdan denendi 8.1 yüklü 1 temmuz güvenlik yamalı cihazda sorunsuz şekilde açılıyor.. ellerine sağlık usta
Bütün Android 8lerde Sim kart Yontemi En Basiti.

tekrar tekrar puk girişini denemeniz gerekiyor sonunda oluyor. teşekkürler anlatım için

Merhabalar,

Elimde Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ model cihazım var.

Cihaz binary U3 olmuş bu yüzden frp işlemini yapamadım.

Manuel işlem olmuyor. Combinasyon da bulamadım yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

Cihaza pin kodlu hat takın.

Pini girer girmez powera tuşuna basın.

Oturum açılmadı yazan ekranda sagda zil işaretine tıklayın.

oradan bildirim ayarları tüm uygulamalardan youtube seçin .

Youtu.be ayarlarından hizmet şartlarına girince taraycıyıa atıyor.

Tarayıcıdan www.gsmturkey.net yazın. Tarayıcının ayarlarına girip masa üstü sitesi isteyin.

Sitede en alta kadar gelin ve FRP Dosyalarına tıklayın. veya bu linke tıklayın. www.gsmturkey.net FRP Reset APK

Çıkan sayfada ANDROİD 8 tıklayın.

1. Yöntem Basit tıklayın.

GAM8.apk indirin kurun.

ByPass frp apk indirin kurun.

Tarayıcıda aç deyin ve Gmail adresinizi girin.

Cihazı kapatıp açın kurun oem kilidini açın format atn.

Bugün o şekilde yaptım.
Hocam öncelikle yönteminiz güzel fakat cihaza simkart takıp açıyorum simkartı çıkarıp ekranı kapayıp açıyorum "simkart hatası yeniden başlatılacak" hataası verip yeniden başlat sekmesine tıklanıyor sadece. cihazda "SM-J710FQ_J710FQXXU3CSG1_Oreo(Android 8.1.0)_TUR_Update Rom_20190822" rom yüklü.

Hocam öncelikle yönteminiz güzel fakat cihaza simkart takıp açıyorum simkartı çıkarıp ekranı kapayıp açıyorum "simkart hatası yeniden başlatılacak" hataası verip yeniden başlat sekmesine tıklanıyor sadece. cihazda "SM-J710FQ_J710FQXXU3CSG1_Oreo(Android 8.1.0)_TUR_Update Rom_20190822" rom yüklü.
Pin li hat içinde olsun yeniden başlat. Telefon açılmadan önce bildirim parnceresini sürekli aşağı indirmeye çalış. Gelirse pini girip hızlı bir şekilde bildirim ayarlarına yada üstteki büyüteç basacaksın.

HOCAM AYNI ROMU KULLANIYORUM SİZ HANGİ ROMU ATIP AÇMAYI BAŞARDINIZ?
Sim kartı takıp yeniden başlatın. şifreyi girip onaylayın 2 saniye kadar sonra power düğmesine basıp kapatıp ekranı açın. kilit ekranıına düşecektir. eğer olmazsa şifreden sonra zamanlama hatası yapıyor olabilirsiniz.

Merhabalar,

Manuel işlem olmuyor. Combinasyon da bulamadım yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

Tarayıcıdan www.gsmturkey.net yazın. Tarayıcının ayarlarına girip masa üstü sitesi isteyin.

Sitede en alta kadar gelin ve FRP Dosyalarına tıklayın. veya bu linke tıklayın. www.gsmturkey.net FRP Reset APK

GAM8.apk indirin kurun.

Bugün o şekilde yaptım.
emeğine sağlık hocam

U3 Combinaiton Yükleyin.. Sonrada Z3x Yazılım Yükleme İşlemi Yapın Yazılım Yüklme İşlemi Yprken Sadece System Sboot Boot Recovery Secip Yükleyin
u3 combination yok. nerde var?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhabalar,

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

GAM8.apk indirin kurun.

Bugün o şekilde yaptım.
siteye girip frp dosyalarına girince kullanıcı ve şifre istiyor ve kabul etmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hatta elinizde octoplus box varsa Emmc üzerinden frp off yapabilirsiniz.
octoplus yapmıyor hocam nasıl düzelticez sim kart metodunu da denedim ama bildirim ayarlarında youtube'de hizmet şartları diye bir seçenek çıkmyor onu da kapatmışlar.

Bende 8.1 U3 J710FQ anlatılan yöntemde youtube hizmet şartları çıkmıyor, chrome uygulama içi bildirim ayarlarından girebildim bilginize

şifreli kartı yaptım notification a tıkladım mal gibi şimdi nasıl başa dönecem var mı yolu ?_ taktığım kart şifre sormuyor artık

Geri
Üst Alt