Samsung Google Nexus 10 Tablet GT-P8110 Wi-Fi Sorunu

tahsen

Üye
Herkese merhabalar ben tablet birden bire wifisi kapandı sonra format atayım dedim oda olmadı ve tablet açılıyor ama wifi açılıyor diyor saatlerce bekliyor yardımcı olursanız çok sevinirim ekran görüntüsünü paylaştım

Ekli dosyalar

• 20190323_215806.jpg
    20190323_215806.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 18
Herkese merhabalar ben tablet birden bire wifisi kapandı sonra format atayım dedim oda olmadı ve tablet açılıyor ama wifi açılıyor diyor saatlerce bekliyor yardımcı olursanız çok sevinirim ekran görüntüsünü paylaştım
Cihazın ayarlarına girip USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. Tableti açık şekilde sağlam bir USB kablo ile Bilgisayar'a bağlayın. CMD ekranına adb reboot recovery yazın ve enter tuşuna basın. Cihazı sıfırlama yapın recovery moddan.

Bu yöntem olmaz ise cihazınıza uygun yazılım yüklemesi yapmanız lazım. Uygun yazılımı konuya eklerim.

cihaza hiç giremiyorum wifi açılıyor yazıyor öyle kalıyor hiç bir yere girilmiyor böyle kalıyor cihaz ayarlarına veya başka bir yere giriş yapamıyorum

cihaza hiç giremiyorum wifi açılıyor yazıyor öyle kalıyor hiç bir yere girilmiyor böyle kalıyor cihaz ayarlarına veya başka bir yere giriş yapamıyorum
Anladım o zaman cihazınızı kapatın ve 20 saniye bekleyin. Sonre cihazın ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Çıkan ekranda ses tuşları ile recovery yazar oraya gelin ve power tuşu ile onaylayın. Sonrasında format atın.

şimdi dediklerinizi harfiyen yaptım ama maalesef aynı değişiklik yok

çok teşekkür derim Allah razı olsun senden

çok teşekkür derim Allah razı olsun senden
Atacağım video altından yazılımı ve dosyaları indirip yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
Video 3.50 den sonra izleyin. Direk cihazı kapatın ve ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Fastboot Mode girecektir.

kardeşim öncelikle yardımların için çok teşekkür ederim aynısını yaptım yanlız beden olmuyor hata ayıklama modu açılmadan olmuyor onuda açma şansım yok çünkü hiç bir şekilde ayarlara giremiyorum başka türlü yazılım yüklenir mi acaba odin olurmu bilgilendirirsen çok sevinirim hayırlı geceler

kardeşim öncelikle yardımların için çok teşekkür ederim aynısını yaptım yanlız beden olmuyor hata ayıklama modu açılmadan olmuyor onuda açma şansım yok çünkü hiç bir şekilde ayarlara giremiyorum başka türlü yazılım yüklenir mi acaba odin olurmu bilgilendirirsen çok sevinirim hayırlı geceler
Mesajımda da yazdım yukarıda sizin hata ayıklama ile işiniz yok. O yüzden videonun o kısmını atlamanızı belirttim.

USB hata ayıklama cihazı fastboot moda almak için yapılmış videoda. Ama sizin buna ihtiyacınız yok.

Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Cihazınız bu yöntem ile fastboot moda girip yazılımı yükleyebilirsiniz.

hepsini yaptım ama cmd telefonu görmüyorki termal pencereye yazdıklarının aynısını yazdım gene olmadı

sa. kardeşim yaptım Allah razı olsun ama gene wifi açılıyorda duruyor fastboot oem unlock hal oldu yanlız dediğim gibi aynısı oluyor başka bir yöntem veya yazılım varmı acaba
saygılar

sa. kardeşim yaptım Allah razı olsun ama gene wifi açılıyorda duruyor fastboot oem unlock hal oldu yanlız dediğim gibi aynısı oluyor başka bir yöntem veya yazılım varmı acaba
saygılar
Sorun yazılım ile çözülmemişse o zaman donanımsal bakmak lazım. Ayarlarda Wi-Fi bilgileri çıkıyor mu?

Geri
Üst Alt