silivriserdar

Genel Moderator
12cc8e3f74c916e35ca5aa6d00d250b6.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Google Nexus 10 cihazına nasıl stock rom yüklenir onu anlatacağım. Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Gerekli tüm yedeklerinizi düzgünce alın.

İlk önce cihazınızı unlock yapın.

Çözüldü - Samsung Google Nexus 10 Tablet Unlock Yapılışı

Sonra Stock Rom indirin. Ve rar çıkarın 2 kere flash bat dosyasına çift tıklayın.

Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Yazılım yüklemesi başlayacaktır. Yazılım bitince siz cihazı açın. İlk açılış biraz geç olur acele etmeden bekleyin.
[/B]

Son düzenleme:
merhaba ben cihazı yapamadım hangi programı kullanaçağız odin ile denedim olmadı unclock linkide öldü yardımcı olursanız sevinirim yadan buna nexus 10 uygun stock room var mı acaba iyi günler

merhaba ben cihazı yapamadım hangi programı kullanaçağız odin ile denedim olmadı unclock linkide öldü yardımcı olursanız sevinirim yadan buna nexus 10 uygun stock room var mı acaba iyi günler
Programa gerek yok. Fastboot modda flash all bat dosyasına 2 kere tıklayın yükleme yapacak. Ama öncesinde cihazı unlock yapın. Oda konu içinde anlatılmıştır.

unlock klasörü sorunlu sanırım unlock yapmak için link var mı?

Geri
Üst Alt