Çözüldü Samsung GT-E1202i TR Flash

ebircan35

Üye
Arkadaşlar konu çözüldü öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. @looupss @silivriserdar @Negative

Tıklayınız ResearchDownload Tool ile yükleyiniz

. Resimde görüldüğü gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 1538

Bu dosyayıda ben cihazın içinden Miracle aracılığıyla dump yaptım. Yüklemeyi miracle Aynı zamanda Octoplus (ihtiyar delikanlı :) ) ilede yükleyebilirsiniz. Bataryayı çıkartıp ortadaki ok tuşuna basılı tutarken usb takınız.

Burada

Tüm bu işlemlerin sonucunda E1202i oldu E1207Y :)
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar konu çözüldü öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. @looupss @Aydar @silivriserdar @Negative

WhatsApp Image 2018-12-06 at 18.11.30.jpeg

Bu dosyayıda ben cihazın içinden Miracle aracılığıyla dump yaptım. Yüklemeyi miracle Aynı zamanda Octoplus (ihtiyar delikanlı :) ) ilede yükleyebilirsiniz. Bataryayı çıkartıp ortadaki ok tuşuna basılı tutarken usb takınız.

Burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm dostum ben çözemedim bendede var 1202i türkçe ayarlayamadım detaylı anlatma şansın varmı minnettar kalırım

Arkadaşlar konu çözüldü öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. @looupss @Aydar @silivriserdar @Negative

Ekli dosyayı görüntüle 1538

Burada

yeni link var mı?

Geri
Üst Alt