Samsung GT-E1205T Driver Kuramadım

• Konbuyu başlatan ali2121
  • Başlangıç tarihi
A

ali2121

İyi günler e1205t bilgisayarım windws 7 32bit kurmadığım driver kalmadı hepsi hata

e1205y driver kurunca hata veriyor hata resimde var Yardımcı olabilrmisin???

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    341.5 KB · Görüntüleme: 455
  • aaa.png
    aaa.png
    297.1 KB · Görüntüleme: 445
Başlat'a tıklayın.
CMD komutunu aratıp sağ tıklayın ve yönetici olarak başlatın
Açılan komut penceresine aşağıdaki kodu yapıştırın ve enter tuşuna basın
bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS

pc yeniden başlatın driverleri tekrar kurun işleminizi yaptıktan sonra tekrar eski hale getirmek için

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

Başlat'a tıklayın.
CMD komutunu aratıp sağ tıklayın ve yönetici olarak başlatın
Açılan komut penceresine aşağıdaki kodu yapıştırın ve enter tuşuna basın
bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS

pc yeniden başlatın driverleri tekrar kurun işleminizi yaptıktan sonra tekrar eski hale getirmek için

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON
Ustam bu işlem ne için
Benim işlem sadece e1205t modelinde kapalı şekilde uart kablo bağlı halde taktığımda bu hata bu sorunumu çözermi??

Driverlarını kur ardından resimde gösterdiğim kabloyu kapalı halde bağla driverlar yüklenmeye başlayacaktır
2d0b828ec6e9220c34c3867db8993218.jpg

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1205T modeli doğrudan bilgisayara bağlarsan driver hatası alırsın. Uart kablo ile sadece işlem yapabilirsin. USB kablo takma uart kabloyu service box tak com port seç işlem tamam.

1205T modeli doğrudan bilgisayara bağlarsan driver hatası alırsın. Uart kablo ile sadece işlem yapabilirsin. USB kablo takma uart kabloyu service box tak com port seç işlem tamam.
ben z3x box'a uart kablo bağlı z3x te com1 iletişim bağlantısı noktası seçili repaire basıyorum z3x 'e usb ve uart kablo olan kablo z3x'e bağlı şekilde telefona takıyorum driver unkown usb aygıtı tanımadı hatası SORUNUM BU KONUDAN ANLIYAN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM
Herşey için tekrardan teşekürler

Öncelikle Z3x driver tanıtımı yap. Daha sonra com port noktasından z3x portunu seç. Sonra usb bağlama sadece uart bağla com port için. Telefonu bağlarken orta tuşa basılı tut ve bağla.

Ustam bu işlem ne için
Benim işlem sadece e1205t modelinde kapalı şekilde uart kablo bağlı halde taktığımda bu hata bu sorunumu çözermi??
repair yapacaksan batarya sokun orjinal imei yazın custom butununa basın batarya takın işlem bu kadar

Geri
Üst Alt