Çözüldü Samsung GT-E2202 Türkçe Yazılım Yükleme hatası

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese kolay gelsin iyi akşamlar arkadaşlar bu telefonun türkçe files dosyasını buldum sürücüleride yükledim bilgisayardan sürücü imza zorlamısınıda devredışı bıraktım ama bir türiü telefonu pc ye gördüremedim ilginiz için teşekkürler

EDİT: sorun çözüldü @hamiz dediklerini tekrar tekrar yaptım oldu ilginiz için teşekkürler iyi geceler
Türkçe ve Arapça dil files dosyası
gerekli sürücüler anlatım dosya içinde mevcuttur yapamayan arkadaşlar olursa konu altından yorum bırakabilir

Son düzenleme:
herkese kolay gelsin iyi akşamlar arkadaşlar bu telefonun türkçe files dosyasını buldum sürücüleride yükledim bilgisayardan sürücü imza zorlamısınıda devredışı bıraktım ama bir türiü telefonu pc ye gördüremedim ilginiz için teşekkürler
Yazılımı ne ile yüklüyorsunuz hocam. Z3x ile mi?

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    14.2 KB · Görüntüleme: 74
O tuşlu telefonlarda şöyle o sorunu aşıyordum. Aygıt yötetici açıkken driver yüklendiğinde ünlem işareti çıkıyor (sürücü imza zorlaması kapalı) sürücüyü kaldır yapıyorum hemen sol üst köşede donanım değişklikleri tara yapıyorum. driver tekrar kurulduğunda yazılım yüklenmeye başlıyor. ilk denemede olmayabiliyor bazen

O tuşlu telefonlarda şöyle o sorunu aşıyordum. Aygıt yötetici açıkken driver yüklendiğinde ünlem işareti çıkıyor (sürücü imza zorlaması kapalı) sürücüyü kaldır yapıyorum hemen sol üst köşede donanım değişklikleri tara yapıyorum. driver tekrar kurulduğunda yazılım yüklenmeye başlıyor. ilk denemede olmayabiliyor bazen
ustam aynen öyle yaptım telefon açıkkan herşey tamam şuan telefon açtım hepsi files işlemini telefon kapalımı yapacam açıkken mi

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    16.2 KB · Görüntüleme: 22
ustam aynen öyle yaptım telefon açıkkan herşey tamam şuan telefon açtım hepsi files işlemini telefon kapalımı yapacam açıkken mi
Telefon kapalyken yap. Z3X'ten yapıyorsan önce bilgisayardan yükleme işlemini başlat daha sonra telefon kaplıyken bataryayı tak ve orta tuşa basılı tut. Bu cihaza daha önce işlem yapmadım. O yzüden emin değilim. internetten bulabilirsin belki
Bu video sana yardımcı olabilir

Geri
Üst Alt