Bilgi Samsung IMEI Repair İşlemi Yapılmış Telefona Stock Yazılım Yükleme

prld

Üye
Merhaba J7 Pro telefon kullanıyorum imei orjinal değil. Android 7.0 yüklü fakat telefon arada bir kendini sebepsiz yere resetliyor. Daha önce başka telefona yazılım atmıştım bilgisayardan fakat imei gitmişti. Şimdi aynı hatayı yapmak istemiyorum. Yazılım atmadan önce ne yapmam gerekiyor?

Yazılım yüklemesi sonra Sertifikanız NG olur.Destekleyen bir box'la yeniden patch yapılması gerekir.

Hayda nasıl yapacağız gidip durduk yere 50 TL vermek istemiyorum. Repair edilmiş telefonlar ne kadar sıkıntılı ya

yedekleme ile patch yedeklenmez format veya yazılım sonrası her durumda patch işlemi yapılması lazım

Merhabalar benim 1 yıl önce aldığım j7 core her ne nedense birden şebekesi gitti format attım kurcaladım ama gelmedi garantiye yolladim anakart değişecek 750 tl para istediler nasıl olucak sorunu cozuoebilrimi?

Merhabalar benim 1 yıl önce aldığım j7 core her ne nedense birden şebekesi gitti format attım kurcaladım ama gelmedi garantiye yolladim anakart değişecek 750 tl para istediler nasıl olucak sorunu cozuoebilrimi?
O fiyata aynısı alınır zaten. Yazılımsal ile çözülür çok uygına

Geri
Üst Alt