Samsung IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Aliatar
  • Başlangıç tarihi
A

Aliatar

Merhaba iyi günler cumleten. Ben suan amerikadayim gelirken telefon getirmek istiyorum. Seçenekler s8 plus, note 8, s9 veya s9 plus. Şimdi bu telefonlardan Hangisi imei Repair işleminde sıkıntı yaşarım? Hangisi benim için imei Repair konusunda en risksizi olur? Yardimci olursaniz çok memnun olurum.

Merhaba iyi günler cumleten. Ben suan amerikadayim gelirken telefon getirmek istiyorum. Seçenekler s8 plus, note 8, s9 veya s9 plus. Şimdi bu telefonlardan Hangisi imei Repair işleminde sıkıntı yaşarım? Hangisi benim için imei Repair konusunda en risksizi olur? Yardimci olursaniz çok memnun olurum.
Bunların hiç birinde sorun yaşamazsınız.​

Çok teşekkürler Bir başka sorunum şu şekilde ankarada üniversite okuyorum ama Memleketim manisa Akhisar manisa veya ankarada ve buralara tanidik yerlerde telefonu vereceğim ve guvenli tanıdık telefoncu var mi

Çok teşekkürler Bir başka sorunum şu şekilde ankarada üniversite okuyorum ama Memleketim manisa Akhisar manisa veya ankarada ve buralara tanidik yerlerde telefonu vereceğim ve guvenli tanıdık telefoncu var mi
Oralarda tanıdık yok. Ankara'da mevcut ama sormam lazım. Siz neresindesiniz Ankara'nın.​

Tavsiyem oradan cihaz alırken dikkat etmeniz gereken önemli husus var.
G950u g955u degil g950f g955f yada g965f yani model kodunda f olmasına dikkat edin. U olursa Repair olmaz Server dışında. Server ile yapılan işlemlerde pahalı 700 civarı

Bu hayatı bilgi için çok teşekkür ederim Allah razi olsun ustam. Çünkü modellerin çoğu u Model eğer soylemeseydin u Model alacaktır Çok sagolasin

G950u g955u degil g950f g955f yada g965f yani model kodunda f olmasına dikkat edin. U olursa Repair olmaz Server dışında. Server ile yapılan işlemlerde pahalı 700 civarı
Hocam cevap alamadım bende g965f var olur mu imei ücret ne ona göre cihazı alacam

@Hsyn.2121 sana zahmet su s9 plus g965f icin imei durumu nedir ? Fiyatı vs diyarbakırdayım ona göre cihazı alacam

samsung s10 5G versiyonuna imei oluyor mu?oluyorsa fiyat nedir?şimdiden tşk

merhaba hocam koreden gelme samsung s10
5g imei oluyor mu?fiyat konusunda bilginiz var mıdır?tsk

hocam istanbulda yapan bildiğiniz beni yönlendirebikeceğiniz birisi var mı?

Geri
Üst Alt