Yardım Samsung Galaxy J2 SM-J200F Rom Yükleme Hatası

MoBiLcEp

Üye
merhaba arkadaşlar bu cihaz için tüm box rom denedim ama malesef sonu hüsran ya 100/2 kalıyor emmc olabilirmi??

Ekli dosyalar

• 20200527_174931.jpg
    20200527_174931.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 79
Usta cihazın sürümü u3 sen u2 yüklüyorsun prens45 ustamızın verdiği linkteki yazılımı indir kur sorunsuz olacak bide tüm boxları yarmanıza gerek yok odin bile halleder

bu modda kalıyor

Ekli dosyalar

• sshot-1.png
    sshot-1.png
    908.7 KB · Görüntüleme: 53
sorun aynı malesef

Ekli dosyalar

• sshot-1.png
    sshot-1.png
    961.8 KB · Görüntüleme: 26
merhaba arkadaşlar bu cihaz için tüm box rom denedim ama malesef sonu hüsran ya 100/2 kalıyor emmc olabilirmi??
Cihaziniz Sürümü U3 Siz U2 Yazilim atıyorsunuz Diye Hata Veriyor Elinizde Profesyonel Box Mevcutmu ?
Konuyu Uygun Yere Acınız Konu Açmadan Once Forum Kurallarını Okuyunuz.

...

Son düzenleme:
merhaba sorun halloodu sorun mmc sorunu deyişim sonrası sorun giderildi tsk ilgi için

Usta j2 romu atmiyorsunki odindeki yazılımına bakılırsa g925 yazılımını yüklüyorsunuz yukarıda size indireceğiniz yazılımın linki verilmiş :):)daha neler arkadas konuları karıstırdı sanırım

merhaba sorun halloodu sorun mmc sorunu deyişim sonrası sorun giderildi tsk ilgi için

Usta j2 romu atmiyorsunki odindeki yazılımına bakılırsa g925 yazılımını yüklüyorsunuz yukarıda size indireceğiniz yazılımın linki verilmiş :):)daha neler arkadas konuları karıstırdı sanırım
Oradaki Yazan Model Birşeyi Degiştirmez Size Sadece Odinin En Yüksek Sürümü Atılmış.

Geri
Üst Alt