Çözüldü Samsung Metro SM-B350E Şebeke Sorunu (Çözümü)

platoon

Üye
b350 şebeke sıkıntısı son zamanlarda cok yasanmaktadır.Cihaza yazılımsal tum mudahale edıldı ancak hala sebeke yuvarlak ıse anakartın sol en alttakı sebeke entegresını ısıtıp sallayın duzelmezse yenısı ıle degıstırın ıslem tamamdır.

Sizden bir ricam olacak konuları açarken doğru kategoride açtığınızdan emin olunuz. Çünkü SM-B350E android işletim sistemine sahip bir telefon olmadığı halde Android İşletim Sistemli foruma açmışsınız. Konuyu taşıdım. Konu başlıkları da bizim için forum disiplini açısından önemli. SM-B350E olacak şekilde başlığı da düzenledim.
Sizi aramızda görmekten mutluyuz. Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

Sizden bir ricam olacak konuları açarken doğru kategoride açtığınızdan emin olunuz. Çünkü SM-B350E android işletim sistemine sahip bir telefon olmadığı halde Android İşletim Sistemli foruma açmışsınız. Konuyu taşıdım. Konu başlıkları da bizim için forum disiplini açısından önemli. SM-B350E olacak şekilde başlığı da düzenledim.
Sizi aramızda görmekten mutluyuz. Paylaşımlarınızın devamını dilerim.
teşekkürler

teşekkürler işe yaradı

b350 şebeke sıkıntısı son zamanlarda cok yasanmaktadır.Cihaza yazılımsal tum mudahale edıldı ancak hala sebeke yuvarlak ıse anakartın sol en alttakı sebeke entegresını ısıtıp sallayın duzelmezse yenısı ıle degıstırın ıslem tamamdır.
Teşekkürler. Entegre değişti işlem tamam.

her iki sim de şebeke olmayacak mı yani orayı anlamadım pek?

denedim bir tarafa şebekesi olmayan sim i taktım
diger tarafa da normal sim taktım oldu
ama
şebekesi olmayan simi çıkarınca gene eski haline dönüyor
yani boş ve gereksiz bilgi ne diyecem müşterilere gidin şebekesi olmayan bir hat bulup diger hattın yanına yerleştirin
ee bu angarya olur kimse kabul etmez
ayrıca bu bilgiyi yabancı bir forumda görmüştüm sanki ama umursananıştım iyki öyle yapmışım

teşekkürler parçayı ısıttım şebeke geldi sorun kalktı emeğinize sağlık.

b350e de tek hat kullanmak isteyenler mp3'ü sim 1'e değil sim 2 'ye yazsın o zaman tek hat da çalışır. sim 1'e kapalı sim kart yerleştirmeye gerek kalmadan şebeke geliyor . sim 1'e atarsanız sim 2'yede boş da olsa sim kart koymanız gerekecek yoksa şebek gelmiyor. çift hat kullananlar da sorun yok 2 hat takınca direk şebekeler geliyor zaten....

b350e de tek hat kullanmak isteyenler mp3'ü sim 1'e değil sim 2 'ye yazsın o zaman tek hat da çalışır. sim 1'e kapalı sim kart yerleştirmeye gerek kalmadan şebeke geliyor . sim 1'e atarsanız sim 2'yede boş da olsa sim kart koymanız gerekecek yoksa şebek gelmiyor. çift hat kullananlar da sorun yok 2 hat takınca direk şebekeler geliyor zaten....
gerek yok ustam yukarıda verdiğim nv yi yazın 2. hatta çalışmayan sim takmaya gerek yok

Merhaba herkese
Başına gelen olursa verdiğim linkteki nvyi z3x yardımıyla yazın sonra tekrar repair işlemi yapın patch cert yapmayın sorun devam ederse şebeke entegresidir İndir B350E FIX rar
ustam yüreğinden öpüyorum verdiğin çok değerli bilgi için..
öncelikle 112 araması yapın eğer acil arama yapıyorsa ve repair yaptınız hala şebeke gelmiyorsa ustamın verdiği bilgiyi harfiyen uygulayın çift taraflı şebeke gelecektir...saygılarımla maktel51

Geri
Üst Alt