Yardım Samsung Note 2 & SM-N7100 Şebeke Sorunu + Test Modu

bufutrr

Üye
20190130_173306.jpg
N7100
Elimde bu cihaz var. Cihaz imei 0049'du. Root + İmei Repair + Cert yaptım. İmei normale döndü. Lakin şebeke gelmedi. Resimde de göründüğü üzre şebeke çekmiyor.
Ayrıca test modu aktif olarak görünmekte. (test modu deniyor galiba) Test modunu nasıl kapatabiliriz? +Şebekeyi nasıl getirebiliriz?

Z3X kullanıyorsan "disable factory Mode" yaparsan ekran normale döner.
Şebeke için de "Reset efs", "imei repair", "patch cert" yap. Olması gerekiyor.

Z3x tool c***k ile duzeltebilirsiniz.
Sari yazilari manuel ile de kaldirabilirsiniz.
Yarin size gondereyim

Ekli dosyayı görüntüle 2421
N7100
Elimde bu cihaz var. Cihaz imei 0049'du. Root + İmei Repair + Cert yaptım. İmei normale döndü. Lakin şebeke gelmedi. Resimde de göründüğü üzre şebeke çekmiyor.
Ayrıca test modu aktif olarak görünmekte. (test modu deniyor galiba) Test modunu nasıl kapatabiliriz? +Şebekeyi nasıl getirebiliriz?
Genelde EFS yüzünden oluyor bu sorun. EFS yedek alın sonra reset EFS yapın. sonra tekrar işlemleri yapın.

Z3X kullanıyorsan "disable factory Mode" yaparsan ekran normale döner.
Şebeke için de "Reset efs", "imei repair", "patch cert" yap. Olması gerekiyor.

Denedim, değişen bir şey olmadı.
Genelde EFS yüzünden oluyor bu sorun. EFS yedek alın sonra reset EFS yapın. sonra tekrar işlemleri yapın.

Denedim, değişen bir şey olmadı. Şebekenin gelmesini bekledim yarım saat, gelmedi. Yedeklediğim efs dosyasını tekrar yükledim sonuç aynı.
Z3x tool c***k ile duzeltebilirsiniz.
Sari yazilari manuel ile de kaldirabilirsiniz.
Yarin size gondereyim

c***k versionlarını araştırdım lakin sitelerde bulduğum crackların çoğu reklam ağına gizlenmiş. İndirmek istesem de farklı programlara yönlendiriliyorum. İnsanı çileden çıkartıyor bunlar. Bir türlü başaramadım. Yönlendirebileceğiniz herhangi bir yer var mı?

Denedim, değişen bir şey olmadı.

Denedim, değişen bir şey olmadı. Şebekenin gelmesini bekledim yarım saat, gelmedi. Yedeklediğim efs dosyasını tekrar yükledim sonuç aynı.

c***k versionlarını araştırdım lakin sitelerde bulduğum crackların çoğu reklam ağına gizlenmiş. İndirmek istesem de farklı programlara yönlendiriliyorum. İnsanı çileden çıkartıyor bunlar. Bir türlü başaramadım. Yönlendirebileceğiniz herhangi bir yer var mı?
z3x c***k mi arıyorsun usta

indir winrar dan çıkar dosyalar hazır şekilde karşına çıkacaktır hiç birşey kurmana gerek yok Z3X 29.5 LOADER yazan sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de bir pencere açılacak sadece try tıkla 1dk kadar bekle 29.5 c***k açılacaktır bu arada virus programın varsa kapat kolay gelsin
resimde görüldüğü gibi
Adsız.png

usta ben bir zamanlar kullanırken note 5 falan repair işlemi yaptım inşallah arkadaşında işi olur
Z3X değil ama falcon, uat, Nck, avenger daha birçok box'ı crackli kullanıyorum. Z3x alalı da 1 yıl oldu ondan önce sizinde dediğiniz gibi crackli tool kullanıyordum işe yarıyordu.. Umarım arkadaşımızın da işine yarar.

indir winrar dan çıkar dosyalar hazır şekilde karşına çıkacaktır hiç birşey kurmana gerek yok Z3X 29.5 LOADER yazan sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de bir pencere açılacak sadece try tıkla 1dk kadar bekle 29.5 c***k açılacaktır bu arada virus programın varsa kapat kolay gelsin
resimde görüldüğü gibi
Ekli dosyayı görüntüle 2431

c***k dosyası için teşekkürler ustam. Allah razı olsun
Acaba üzerinde ki yazılım sürümünden dolayı bir problem olabilir mi? 4.4.2 Stock rom yüklü cihazda. Cracklı olandan da aynı işlemleri yaptım. Sonuç aynı. 4.3 Sürüm üzerinden bir işlem yapmaya çalışacam, sonucunu yazarım.

c***k dosyası için teşekkürler ustam. Allah razı olsun
Acaba üzerinde ki yazılım sürümünden dolayı bir problem olabilir mi? 4.4.2 Stock rom yüklü cihazda. Cracklı olandan da aynı işlemleri yaptım. Sonuç aynı. 4.3 Sürüm üzerinden bir işlem yapmaya çalışacam, sonucunu yazarım.
Ustam büyük ihtimal IMEI repair olur ama pactcert hata verirse c***k olduğundan dolayıdır

Geri
Üst Alt