Yardım Samsung Note FE SM-N935F Batarya ve Takılma Sorunu

saybarcan

Üye
Merhabalar
Cihazım Galaxy Note FE Sm-N935f modeli batarya değiştirmeme rağmen cihazın bataryası aktif kullanıp kullanmıyor olmam farketmeksizin anormal olarak paralel bir şekilde şarj düşüşü ve performans kaybı, en ufak işlemlerde bile takılma sorunu yaşıyorum. Cihazda android 9 yüklü ve aldığım arkadaşın söylediğine göre android 9 güncellemesinden sonda kalem çalışmaz olmuş. Sorunun neyden kaynaklandığı konusunda fikri olan arkadaşım varsa bilgisinden faydalanmak isterim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191208-171519_Settings.jpg
    Screenshot_20191208-171519_Settings.jpg
    216.8 KB · Görüntüleme: 29
Merhabalar
Cihazım Galaxy Note FE Sm-N935f modeli batarya değiştirmeme rağmen cihazın bataryası aktif kullanıp kullanmıyor olmam farketmeksizin anormal olarak paralel bir şekilde şarj düşüşü ve performans kaybı, en ufak işlemlerde bile takılma sorunu yaşıyorum. Cihazda android 9 yüklü ve aldığım arkadaşın söylediğine göre android 9 güncellemesinden sonda kalem çalışmaz olmuş. Sorunun neyden kaynaklandığı konusunda fikri olan arkadaşım varsa bilgisinden faydalanmak isterim.
Sıfırlama yada yazılım yükleme gibi bir işlem yaptınızmı?

Evet hem sıfırlayıp hem yeni yazılım yükleyip denedim ikisinde de sonuç malesef aynı
Sorunun büyük ihtimalle donanımsal. Yazılım güncellemesi ile kalem çalışmaması olayını hiç duymadım. Öyle birşey olacağını da düşünmüyorum.

Daha önce donanımsal olarak müdahale görmüş ise ondan kaynaklı bir sorun olabilir.​

Sorunun büyük ihtimalle donanımsal. Yazılım güncellemesi ile kalem çalışmaması olayını hiç duymadım. Öyle birşey olacağını da düşünmüyorum.

Daha önce donanımsal olarak müdahale görmüş ise ondan kaynaklı bir sorun olabilir.
Bilmiyorum inan ama cihazda kalem harici çalışmayan birşey de yok android 8 e düşürmeye çalıştım düşüremedim birde onu deneyecektim

Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.
Versiyon bilgileri bu şekilde cihaz kutusunda malezya cihazı olarak görünüyor ben endonezya romu yükledim denemek amaçlı uyumlu android 8 bulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191209-112246_DeviceKeystring.jpg
    Screenshot_20191209-112246_DeviceKeystring.jpg
    67.6 KB · Görüntüleme: 30
Geri
Üst Alt