Merhaba arkadaşlar bu konuda OEM kilidi gözükmeyen cihazlarda OEM kilidinini gösterme açma yöntemlerini paylaşacağım

OEM kilidi açık olmayan cihaza ROOT atılmıyor Yada ROOT atılan cihazın OEM kilidini açmasanız cihaz yeniden başlayınca çöküyor
[Gizli içerik]
Gsmtool root la samsung a520f u11 oem acilmiyor usb hata açıklamayı açıyorum cihaz finish yazıp reset atıyor yine de oem gözükmüyor cihaz prenormal halen

Herşey burada var :)
Hocam oem kilidi açık ama twrp yükleyemiyorum download modda frp:eek:ff oem:eek:ff yazıyor oem kilidi kapatırken veya açarken cihaz kendini sıfırlamadan açılmıyor yada kapanmıyor. chimera var rmm veya knox guard unlock olmuyor. S9 960F U7 9.0 Bi çözümünü bulan yapan yok mu acaba?

Hocam oem kilidi açık ama twrp yükleyemiyorum download modda frp:eek:ff oem:eek:ff yazıyor oem kilidi kapatırken veya açarken cihaz kendini sıfırlamadan açılmıyor yada kapanmıyor. chimera var rmm veya knox guard unlock olmuyor. S9 960F U7 9.0 Bi çözümünü bulan yapan yok mu acaba?
Cihaza temiz yazılım kurun ardından wifi bağlayın youtube den 5 dk video açın oem açılır sıfırlama isterse sıfırlayın sonra işlemini yapabilirsin

Cihaza temiz yazılım kurun ardından wifi bağlayın youtube den 5 dk video açın oem açılır sıfırlama isterse sıfırlayın sonra işlemini yapabilirsin
OEM kilidi açma butonu sıfırladıktan sonra kaybolsada işe yarıyor mu? Her yolu denedim u7 nin ilk yazılımını attım hatta gene olmadı ama dediğinizi de yapayım bakalım deneyelim haber vereceğim. Teşekkürler

OEM kilidi açma butonu sıfırladıktan sonra kaybolsada işe yarıyor mu? Her yolu denedim u7 nin ilk yazılımını attım hatta gene olmadı ama dediğinizi de yapayım bakalım deneyelim haber vereceğim. Teşekkürler
Sıfırlayın cihaz açılsın tekrar oem açarsanız sıfırlama istemiyor

Maalesef sonuç alamadım sanırım cihaz olmayacak :(

Sıfırlayın cihaz açılsın tekrar oem açarsanız sıfırlama istemiyor
DÜN DEDİKLERİNİZİ YAPTIM HOCAM AMA GENE OLMADI. KAFAMA TAKILAN BİRŞEY VAR YABANCI KAYNAKLARDA OKUDUM EXYNOS VE SNAPDARGON İŞLEMCİLİ OLARAK 2 YE AYRILIYORMUŞ. BENDEKİ SNAPDRAGON MU ACABA? BU KONU HAKKINDABİLGİNİZ VAR MI ACABA?

Merhaba arkadaşlar bu konuda OEM kilidi gözükmeyen cihazlarda OEM kilidinini gösterme açma yöntemlerini paylaşacağım

OEM kilidi açık olmayan cihaza ROOT atılmıyor Yada ROOT atılan cihazın OEM kilidini açmasanız cihaz yeniden başlayınca çöküyor
[Gizli içerik]
Hocam n9500 oem açarmı tool ?

[Gizli içerik]

BENDEDE AYNI CİHAZ VAR CİHAZA ROOT ATIM OEM KİLİDİNİ ACMDIM CİHAZ ACILDI MAGİST APK EK KURULUM İSTEDİ YAPTİM CİHAZ 5 SANİYE İCİNDE YENİDEN BAŞLAT YAPILACAK DEDİ YAPTİ VE CİHAZ CÖKTÜ YAZILIM ATARKEN HATA VERDİ Z3X DEN HATALARİ SECTİM YÜKLRDİM CİHAZ U6 IYDI U7 İOLDU NASIL DÜZELTE BİLİRİM

[Hidden content]
g950f u9 prenormal to download mode...help me

Chimera kullanarak bu şekilde OEM ile kilit açmayı etkinleştirebilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin :D

Ekli dosyalar

• RMMremove_LI.jpg
    RMMremove_LI.jpg
    643.5 KB · Görüntüleme: 238
Geri
Üst Alt