g960f için yapabilen varmı ustalar ben apk,saat tarih,miracle yöntemleri denedim olmadı.

j400f var elimde j330g var miracle denedim tarih saat denedim olmadı.. 320f miraclede denedim olmadı

benim de a8 plus a730f im var bu konuda yardımcı olan olursa sevinirim.nerdeyse bütün yöntemleri denedim miracle box tarih geri alma yazılım yükleme eft dongle ile make root yapıyorum ama belli bi süreden sonra error veriyor şu video da ki yöntemi denedim
(
) fakat 1:29 da hata alıyorum sebebini bir bilsem işin içinden belki çıkabiliriz

J4 veya diğer cihazlarla ilgili bir gelişme varmı ustalar her yöntem denendi ama sonuç yok..

Hayır yok ben sadece Wi-Fi aciyorum o kadar. Şuana kadar hep Wi-Fi açıp hallettim
Cihaz açılınca zaten sayaç çalışmaya başlıyor
Peki prenormal den official olduğunu nasıl anlıyoruz veya oem aktif olduğunu?

e45c9267315a8222903f2fdec8b668d4.jpg

OEM açık ama hala prenormal cihaz.

Tamm ozaman arada bir kontrol et bendede olmuştu bir cihazda 5 gün sonra official döndü

Tamm ozaman arada bir kontrol et bendede olmuştu bir cihazda 5 gün sonra official döndü
En güzeli 1 hafta boyunca şarja takıp Wi-Fi bağlı kalması, garanti işlem. Arada kontrol edersek sayaç tekrar kendini başa alırsa oda sıkıntı olur.

En güzeli 1 hafta boyunca şarja takıp Wi-Fi bağlı kalması, garanti işlem. Arada kontrol edersek sayaç tekrar kendini başa alırsa oda sıkıntı olur.
Download moda alıp bakarsan sayaç basa almaz geliştirici seçenekleri açıp kapama da sayacı basa almaz cihaz yazılım yüklenip açıldığı andan itibaren sacay çalışır ustam

Geri
Üst Alt