En güzeli 1 hafta boyunca şarja takıp Wi-Fi bağlı kalması, garanti işlem. Arada kontrol edersek sayaç tekrar kendini başa alırsa oda sıkıntı olur.
G960u da,g730gm,ve birkaç cihazda bizzat demedim ustam.açıp kapadım sayaç basa almıyor rapir yaparsan sacay basa alıyor.

Download moda alıp bakarsan sayaç basa almaz geliştirici seçenekleri açıp kapama da sayacı basa almaz cihaz yazılım yüklenip açıldığı andan itibaren sacay çalışır ustam
G960u da,g730gm,ve birkaç cihazda bizzat demedim ustam.açıp kapadım sayaç basa almıyor rapir yaparsan sacay basa alıyor.
Anladım, bazıları 1 hafta boyunca sim kart takılı ve Wi-Fi bağla kalacak bağlantı kopmayacak gibi şeyler söylediği için ben hiç denemedim. Zaten müşteri de beklemiyor o kadar zaman alıp cihazını gidiyor. Ama elimizde olan bir kaç model var onlarda deneme yapalım.

Anladım, bazıları 1 hafta boyunca sim kart takılı ve Wi-Fi bağla kalacak bağlantı kopmayacak gibi şeyler söylediği için ben hiç denemedim. Zaten müşteri de beklemiyor o kadar zaman alıp cihazını gidiyor. Ama elimizde olan bir kaç model var onlarda deneme yapalım.
Valla ustam benim basıma ole birşey gelmedi ama olabilir tabiki.

Konuyu düzenleme yaptım. Daha açıklayıcı olması açısından. Ayrıca yeni yöntem ile çözülen cihazları da ekledim.

ben biliyorum zaten yontemini sadece miracle ile denemek istedim merak ettm

Normalde bende işe yaradı. SM-J530FM cihazında denedim.

Ücretli sitelerde yöntem var mı? Baktınız mı?

salam mende a320f u4 prenormal olub umt gcpro key bst hec biri komek ede bilmedi
bir yolu var amma edirem alinmir
1 combination yuklemek
2imei repaier etmek octoplus ve chimera (00000000000)
3.rom yuklemek 4 file
4telfonu guncelem geldikde error verecey
5telfonu restar edirik
6 oem aciriq
7rmm off amma

probem odur ki combination file nece imei repair etmir

salam mende a320f u4 prenormal olub umt gcpro key bst hec biri komek ede bilmedi
bir yolu var amma edirem alinmir
1 combination yuklemek
2imei repaier etmek octoplus ve chimera (00000000000)
3.rom yuklemek 4 file
4telfonu guncelem geldikde error verecey
5telfonu restar edirik
6 oem aciriq
7rmm off amma

probem odur ki combination file nece imei repair etmir
Combination yükleyin.
iroot veya kingoroot ile root yapın

Geri
Üst Alt