SM-J600F -SM-J600G -SM-J600FN -SM-J600GF -SM-J600GT -SM-A600F SM-A600G -SM-A600F -SM-A600FN -SM-A605F -A605FN - SM-J400F -SM-J400M - SM-J810F - SM-J610F

salam mende a320f u4 prenormal olub umt gcpro key bst hec biri komek ede bilmedi
bir yolu var amma edirem alinmir
1 combination yuklemek
2imei repaier etmek octoplus ve chimera (00000000000)
3.rom yuklemek 4 file
4telfonu guncelem geldikde error verecey
5telfonu restar edirik
6 oem aciriq
7rmm off amma

probem odur ki combination file nece imei repair etmir
Miracle Yapar Bunu Hocam Deneyin İsterseniz

bende aynısı var u4 rmm nasıl kaldırabilirim bilgisi olan arkadaşlarım varmı

bende aynısı var u4 rmm nasıl kaldırabilirim bilgisi olan arkadaşlarım varmı

Samsung Cihazlar için prenormal sorunu Chimera Tool tarafından çözüldü. Chimera Tool ücretli profesyonel bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
Güncelleme - Chimera Tool Samsung: RMM & KnoxGuard Unlock, New models with Read Codes Online
Satılık - GSM Turkey Güvencesi ile iCloud, Jtag, Unlock, Kredi Satışı, Box Satışı

Salam Miracle thunderin sifresini yazinda sifre isdiyir

Samsung J600F Android 9 du anda 8 e dusurdum ama Prenormal dan cikmiyor J600F XXU3ARH5 Combine indirdin Octoplusun serverindekileride indirdin denedim telefona yuklemek isterken 7% e duruyor Yuklenmiyor Chimera tool rmm cikardigini gosteriyor ama cikmiyor elinizde J600F son version icin Cobine varmi ?

Samsung J600F Android 9 du anda 8 e dusurdum ama Prenormal dan cikmiyor J600F XXU3ARH5 Combine indirdin Octoplusun serverindekileride indirdin denedim telefona yuklemek isterken 7% e duruyor Yuklenmiyor Chimera tool rmm cikardigini gosteriyor ama cikmiyor elinizde J600F son version icin Cobine varmi ?
Combination Son Sürüm Odinle Yada z3x İle Yükleyin Ayrıca Prenormal Sorununu Chimera İle Rahatca Haledebilirsiniz

Combination Son Sürüm Odinle Yada z3x İle Yükleyin Ayrıca Prenormal Sorununu Chimera İle Rahatca Haledebilirsiniz
Hocam combineyi yukledim rmm den cikardim full frimware yukledim simdi telefon aciliyor tekrar kapaniyor durmadan onceden yukledigim surumle ayni yineden durmadan acilib kapaniyor 8 surum 9 indirip yuklesem duzelirmi?veya tekrar prenormala dusme ihtimali varmi?

Hocam combineyi yukledim rmm den cikardim full frimware yukledim simdi telefon aciliyor tekrar kapaniyor durmadan onceden yukledigim surumle ayni yineden durmadan acilib kapaniyor 8 surum 9 indirip yuklesem duzelirmi?veya tekrar prenormala dusme ihtimali varmi?
Hocam Sadece System Sboot Boot Recovery Yükleyin Cihaza

Hocam Sadece System Sboot Boot Recovery Yükleyin Cihaza
Yaptim ama Telefon Sacma bi sekilde aciliyor surekli restart ediyor Frimware sorunsuz yukleniyor dusuk veya yuksek version fark etmeden ama telefonu acilip kapaniyor Cobinationu yukleyib rmm ni sildikten sonra boyle oldu

Ekli dosyalar

• 20190518_215600.jpg
    20190518_215600.jpg
    4.4 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Yaptim ama Telefon Sacma bi sekilde aciliyor surekli restart ediyor Frimware sorunsuz yukleniyor dusuk veya yuksek version fark etmeden ama telefonu acilip kapaniyor Cobinationu yukleyib rmm ni sildikten sonra boyle oldu
Ama Cobinatin yuklerken kapanmiyor sabit duruyor

Merhaba arkadaşlar Samsung cihazlarda son zamanlar'da başımıza belan olan RMM Status kilidinin çözümünü siz değerli meslektaşlarımızla paylaşmak istedim.

RMM STATUS PRENORMAL NEDİR :

RMM Status Prenormal cihazın bir boot kilidi sayabiliriz bu yüzden cihaza root yapılmaz hata verir.

Cihazın Prenormal olduğunu anlamak için cihazı download moda aldığımız zaman cihazın ekranında PRENORMAL yazar.

Örnek Resim ;

bc4df1bab97f467270b842e6d10a5a19.jpg

Çözümü ;

Bu yöntem her Samsung cihazı için geçerli değildir. Deneyip bunu test edebilirsiniz. Bu yöntem cihaza bir zarar vermez. Ama genede biz site olarak bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Yapılışı ;

Öncelikle cihazımızı downloand moda alıyoruz.

Miracle veya NCK Dongle veya UMT Dongle araçlarımız açıyoruz. Bu araçlar ücretli araçlardır. Ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Samsung bölümünden Reset React EE tıklıyoruz.

Cihazımızı açmaya açmaya çalışıyoruz. Cihaz ekranında kies modunda birşeyler yazacak.

Tekrar hiç ellemeden o şekilde tekrar Reset React EE yapıyoruz.

Ve cihazı şimdi download moda alıyoruz. Artık cihazın ekranında prenormal yazmayacak.

Cihaza ROOT veya TWRP kurabilirsiniz.

Aşağıdaki araç ile de işlemi yapabilirsiniz.

Miracle Free İndirme Linki :
RMM BYPASS TOOL

Edit = Yeni çözüm aşağıdaki cihazlar için prenormal silme yöntemini bulduk.

Dosya ve açıklama VIP bölümünde almak isteyen kullanıcılar konu altından yorum yapabilir.

SM-J400F
SM-J400M
SM-J400FN

SM-J600F
SM-J600FN
SM-J600GF
SM-J600GT
SM-J600G
SM-J600S
SM-J600L
SM-J600K

SM-A600F