Çözüldü Samsung ROOT BOOT DESEN KİLİDİ KIRMA Toplu EFT Dosyaları

hocam elimde a700fq var download modda a700f diye çıkıyor a700fq için olan yazılımı yüklüyorum ama cihaz bootloop olmuş tam açılacak reset atıyor a700f in türkiye için olan yazılmını da yükledim ama sonuç alamadım ne yapabilirim ? ek konu açmak istemedim
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A7 SM-A700FD [A700FDXXU1CPJ3] Android 6.0.1 yazılımına ait

Stock boot.img

Bypass Drk.EFT

DM-Verity.EFT

Adb enable.EFT

Root.EFT

Desen Kilidi Kırma (screenlock.EFT)

dosyalarını paylaşacağım.

hocam elimde a700fq var download modda a700f diye çıkıyor a700fq için olan yazılımı yüklüyorum ama cihaz bootloop olmuş tam açılacak reset atıyor a700f in türkiye için olan yazılmını da yükledim ama sonuç alamadım ne yapabilirim ? ek konu açmak istemedim
Cihazda donanımsal sorun olabilir. Twrp yükleyip custom rom veya Combination denediniz mi?

hocam elimde a700fq var download modda a700f diye çıkıyor a700fq için olan yazılımı yüklüyorum ama cihaz bootloop olmuş tam açılacak reset atıyor ne yapabilirim ? ek konu açmak istemedim
a700fin türkiye için olan yazılımınıda yükledim
Cihazda donanımsal sorun olabilir. Twrp yükleyip custom rom veya Combination denediniz mi?
Combination buldum ve yükledim ama ne yapacağımı bilmediğim için yani combination işleminden anlamadığım için pek birşey olmadı ve hâlâ aynı twrp buldum yükledim ama adb sideload xxx.zip komutunda offline device hatasını alıyorum ve romu yükleyemiyorum elimde otg ve hafıza kart yuvası yok ne yapabilirim başka var mı bir öneriniz ?

Bu arada combination işlemi nasıl yapılıyor detaylıca anlatırmısınız rica etsem çünki yapamadığıma eminim boot animation değişti recovery gibi yeni bi mod da yüklendi ama başka birşey olmadı birde cihazda donanımsal ssorun olamaz çünki cihaz geldiğinde yazılım olarak sağlamdı cf auto root sonrası bu hale geldi

Bu romun orjinal hali var mı? Samsung in sitesinde çin versiyonu var ve Google play yok. Orjinal rom u paylaşabilecek biri yok mu? Ayrıca smart switch cihaz kurtarma da model seri no yazdığımda cihaz desteklenmemektedir diyor

Bu romun orjinal hali var mı? Samsung in sitesinde çin versiyonu var ve Google play yok. Orjinal rom u paylaşabilecek biri yok mu? Ayrıca smart switch cihaz kurtarma da model seri no yazdığımda cihaz desteklenmemektedir diyor
Sitede uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

Usta hayırlı günler size özel mesaj atamıyorum biraz alakalı tek başlık olarak bu başlığı bulabildim öncelikle kusura bakmayın, a800f cert ve imei repair konusunda tek ulaşabileceğim kişi sizsiniz sanıyorum, bir forumda cert olayında ufak bir detay olduğunu söylemişsiniz bir kaç tane boxta birçok efs, cert ve modemle denedim fakat bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız çok memnun olurum

Usta hayırlı günler size özel mesaj atamıyorum biraz alakalı tek başlık olarak bu başlığı bulabildim öncelikle kusura bakmayın, a800f cert ve imei repair konusunda tek ulaşabileceğim kişi sizsiniz sanıyorum, bir forumda cert olayında ufak bir detay olduğunu söylemişsiniz bir kaç tane boxta birçok efs, cert ve modemle denedim fakat bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız çok memnun olurum
Aynı model cihazdan benim elimde de vardı. Cert satın alarak yaptım. Cert satın almanız lazım.

Aynı model cihazdan benim elimde de vardı. Cert satın alarak yaptım. Cert satın almanız lazım.
.9
silivriserdar selamlar dostum ben bu gun z3x le repair yaptım ama tabiki patch olmadı :) saglam sertifika nerden satın alama bilirim ? Tesekkurler

.9
silivriserdar selamlar dostum ben bu gun z3x le repair yaptım ama tabiki patch olmadı :) saglam sertifika nerden satın alama bilirim ? Tesekkurler
Eskiden çok almıştım ama artık almıyorum. Bana sattıklarını başkasına satıyorlar.​

Geri
Üst Alt