Çözüldü Samsung ROOT BOOT DESEN KİLİDİ KIRMA Toplu EFT Dosyaları

merhaba bende a720 var ekran kilidini unuttum telefon ne açlıyor ne kapanıyor ne yapabilirm yardım edermisiniz acil lütfen

EFT yeni güncellemesinde 1.4.4 frp oem açık A720 oluyor diye yazmışlar forum sayfalarında , indirdim ama 1.4.3 aynısı var eft sekmesinde değişen birşey yok . benmi yanlış yapıyorum, üstatların bilgisi bu konuda bizden fazladır aydınlatırsanız sevinirim

EFT yeni güncellemesinde 1.4.4 frp oem açık A720 oluyor diye yazmışlar forum sayfalarında , indirdim ama 1.4.3 aynısı var eft sekmesinde değişen birşey yok . benmi yanlış yapıyorum, üstatların bilgisi bu konuda bizden fazladır aydınlatırsanız sevinirim
Burda resmi sitesinden indir 1.4.4

Buyrun

üstat indirdim güncellenmiş yazılımı kurdumda ama , yazılımın içinde listede A720 U3 U4 diye bir ek yok

özürdilerim biraz aceleci ve ezbere davranmışım linki gördüm ama ben setup dosyasını verdiniz sandım , birde bunun U3 mü U4 mü emin değilim nasıl anlarım ?

Geri
Üst Alt