• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Samsung S8 SM-G950F U4 Rpmb Rrovisioned Sorunu

9 Eki 2018
26
4
3
Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Sorunu şu şekilde çözdüm. Miracle 2.82 ile download modda reset frp/reactivation yaptım. Telefon smart switch moda geçti. Bu şekilde yazılımı yükleyebildim.
Üstad yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum "Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. " Yardımcı olabilirmisin ?

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
5,014
6,812
113
Üstad yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum "Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. " Yardımcı olabilirmisin ?
Cihazın Tam Olarak Sorunu Ne Yazılımmı Yklmek İstiyorsunuz

27 Eyl 2018
205
155
43
Miracle 2.82 ile benim yaptığım yöntemi kullandın mı?

huzur68

Yeni Üye
29 Kas 2018
4
0
1
odin bl den rastgele bir twrp seç hata verecek.tekrar downloada al sadece bl den bl dosyası at telefon yazıda kalacak,tekrar dovnloada al full yazılım at

26 Tem 2019
11
0
1
odin bl den rastgele bir twrp seç hata verecek.tekrar downloada al sadece bl den bl dosyası at telefon yazıda kalacak,tekrar dovnloada al full yazılım at
İşe yararmı?
Bu yöntemi hiç denedinizmi? BL-dan bl dosyası derken bl dosyasını tam olarakmı yoksa sadece içinden bir dosyamı?

Üst Alt