Yardım Samsung S8 SM-G950F U4 Rpmb Rrovisioned Sorunu

Ekli dosyalar

• rpmb.jpg
    rpmb.jpg
    19.8 KB · Görüntüleme: 17
Başka bir forumda bir arkadaş U4 için kombinasyon dosyasından bunları yüklersem çalışacağını söyledi amma ne yazık ki, bende artık u5 kurulu.
Büyük ihtimalle o ana kart donanım arızalı. Stock Rom kurunca açılır.​

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Sorunu şu şekilde çözdüm. Miracle 2.82 ile download modda reset frp/reactivation yaptım. Telefon smart switch moda geçti. Bu şekilde yazılımı yükleyebildim.
Üstad yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum "Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. " Yardımcı olabilirmisin ?

Üstad yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum "Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. " Yardımcı olabilirmisin ?
Cihazın Tam Olarak Sorunu Ne Yazılımmı Yklmek İstiyorsunuz

Miracle 2.82 ile benim yaptığım yöntemi kullandın mı?

Sorunu çöze bildimi?

odin bl den rastgele bir twrp seç hata verecek.tekrar downloada al sadece bl den bl dosyası at telefon yazıda kalacak,tekrar dovnloada al full yazılım at

odin bl den rastgele bir twrp seç hata verecek.tekrar downloada al sadece bl den bl dosyası at telefon yazıda kalacak,tekrar dovnloada al full yazılım at
İşe yararmı?
Bu yöntemi hiç denedinizmi? BL-dan bl dosyası derken bl dosyasını tam olarakmı yoksa sadece içinden bir dosyamı?

hocam çözüm bulamadıysanız hala, octopus dan G925F seçerek repair efs yaparmısınz ?

Bu dediğiniz işlem nasıl yapılır Ustam?

Bataryayı çıkartıp, 5 dakika beklettim ben. Sonra bi sıkıntısız yazılım aldı.

Geri
Üst Alt