Yardım Samsung S8 SM-G950F U4 Rpmb Rrovisioned Sorunu

cepfns

Üye
Telefonda u4 Android 8 var. Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. Birkaç farklı program ile denedim hep aynı hata. Var mı Yardımcı olacak ustamız?
IMG_20190328_101935949.jpg

Telefonda u4 Android 8 var. Combinasyon attıktan sonra pempe olarak "nad passed(timeout) test number 77" ve "rpmb provisioned" bu uyarılar var. Download moda girebiliyorum. Ama herhangi birşey flasladığımda yeniden başlıyor. Birkaç farklı program ile denedim hep aynı hata. Var mı Yardımcı olacak ustamız?
Ekli dosyayı görüntüle 3448
Merhaba Hocam Sİz Cİhaza Ne İşlem Yapacaksınız

bunu denermisin
indir
odin Odin3_v3.13.1_3B_PatcheD dene

İlk güncelleme.zip (şubat güvenlik düzeltme eki ile) Oreo'dan DBT için resmi Pie'ye ve CSC-OXM'den (CSC) tüm CSC'ye.
İçin G950FXXU4DSBA için G950FXXS4CRLB dan Update.zip SD karta - Файл из Облака Mail.Ru

Son düzenleme:
bunu denermisin
indir
odin Odin3_v3.13.1_3B_PatcheD dene
Odin3_v3.13.1_3B_PatcheD ile denedim yine aynı. Telefon download modda ama flaslamayı başlattığım anda yeniden başlıyor. Sürekli resetliyor. Yazılımı indiriyorum. Onu da deneyecem

Odin3_v3.13.1_3B_PatcheD ile denedim yine aynı. Telefon download modda ama flaslamayı başlattığım anda yeniden başlıyor. Sürekli resetliyor. Yazılımı indiriyorum. Onu da deneyecem
Dm verity hatası bu dediğiniz. Direk flash yaparken cihaz hemen açılıyor. Boot.img ile düzeltmiştim ben. EFT Dongle ile boot.img DM-Verity.EFT dosyası oluşturup yüklemiştim.

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Sorunu şu şekilde çözdüm. Miracle 2.82 ile download modda reset frp/reactivation yaptım. Telefon smart switch moda geçti. Bu şekilde yazılımı yükleyebildim.

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Sorunu şu şekilde çözdüm. Miracle 2.82 ile download modda reset frp/reactivation yaptım. Telefon smart switch moda geçti. Bu şekilde yazılımı yükleyebildim.
Geçmiş olsun. Bunu da not alalım lazım olur.

Yardımına ihtiyacım var. Aynı şey benimde başıma geldi amam Mircale Box "Cant connect to the Phone" yazıyor. Nasıl çözdün?

Download moda giriyor mu ve bu modda pc telefonu tanıyor mu?
Evet, Odin telefonu görüyor. Aynı senin gibi pembe rengde time out passed falan yazıyor. Normal frimware kuruyorum ama yine aynı şekilde telefon restart attıkdan sonra logo ekranında sıkışıp kalıyor. Kullandığım Odin 3D Patched versiyonu.

Yardımına ihtiyacım var. Aynı şey benimde başıma geldi amam Mircale Box "Cant connect to the Phone" yazıyor. Nasıl çözdün?
Sizin galiba Miracle Box ile sorununuz mevcut. Sorunu Google'da ve youtu.be'da bakarsanız büyük ihtimalle bulursunuz.​

Evet, Odin telefonu görüyor. Aynı senin gibi pembe rengde time out passed falan yazıyor. Normal frimware kuruyorum ama yine aynı şekilde telefon restart attıkdan sonra logo ekranında sıkışıp kalıyor. Kullandığım Odin 3D Patched versiyonu.
Aklıma takılan sorulardan biri bu. Miracle box ile reset frp/reactivation/ee lock yaptıkdan sonra Download Modda yinemi FRP ON OEM lock ON gösteriyordu yoksa bunlardan biri OFF oldukdan sonra Switch ile frimware kurdunuz?

Şuan bildiyim kadarı ile Smart Switch frimware kurmaya izin vermiyor.

Galiba evet usta, lakin arkadaşın yaptığı yol ile yapmayı düşünyorum. Gerekli bilgileri benimle bölüşürse yapa bilirim.
Müsait olduğu zaman dönüş yapar umarım. Benim başıma gelmedi böyle birşey. Sizin sorun nasıl oluştu?​

Müsait olduğu zaman dönüş yapar umarım. Benim başıma gelmedi böyle birşey. Sizin sorun nasıl oluştu?
Ben bu anakartı İngiltereden çok ucuz 1 dolara aldım. Satan şahıs anakartın logo ekranıda takıldığını söyledi, bende frimware ile hall oluna bileceğini düşündüm. Anakart elime ulaşdığında download moda geçip sorun olub olmadığına baktım. Karanti (0x00) gözüküyordu lakin benden önce biri Kombinasyon yazıp düzeltmeye çalışmış amma yapamamış anlaşılan. Dün yanlışlıkla U5 frimware kurdum, sonra baktım ki, U5 Kombinasyon daha çıkmamış. Şuan tek umudum Miracle Box ile reset atıp normal frimware kurmak.

Ben bu anakartı İngiltereden çok ucuz 1 dolara aldım. Satan şahıs anakartın logo ekranıda takıldığını söyledi, bende frimware ile hall oluna bileceğini düşündüm. Anakart elime ulaşdığında download moda geçip sorun olub olmadığına baktım. Karanti (0x00) gözüküyordu lakin benden önce biri Kombinasyon yazıp düzeltmeye çalışmış amma yapamamış anlaşılan. Dün yanlışlıkla U5 frimware kurdum, sonra baktım ki, U5 Kombinasyon daha çıkmamış. Şuan tek umudum Miracle Box ile reset atıp normal frimware kurmak.
SM-G950F U5 Android 9.0 PIE FIX DRK - dm-verity Failed Frp ON RMM ON.tar u5 drk dm-verity fix dosyası

Geri
Üst Alt