Çözüldü Samsung Galaxy S8 SM-G950F U6 IMEI Null

diamondnss

Üye
Cihaz u4 sürümündeydi repair işlemi yapılmıştı u6 rom yükledim ve null oldu imei numaraları 3 4 farklı rom denedim düzelmedi. Chimeradan repair yaparken unknown modem hatası veriyor yardımcı olabilicek varmı ?

Edit çözüldü
burada iki adet efs var hangi uzantı uygunsa onu yükleyip deneyebilirsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihaz u4 sürümündeydi repair işlemi yapılmıştı u6 rom yükledim ve null oldu imei numaraları 3 4 farklı rom denedim düzelmedi. Chimeradan repair yaparken unknown modem hatası veriyor yardımcı olabilicek varmı ?
Yazilim Yüklemede Herhangi Bir Hata Veriyormu Download Modda Resim Atarmısın

Ekli dosyalar

• s8.jpg
    s8.jpg
    995.7 KB · Görüntüleme: 35

sıfırdan uygun Bootloader yazılımını yükledikten sora buradaki ENG modemi bir dene inşallah olur

Yazılım yükledikten sonra nulla düştü *#06# yaptığım zaman telefon donuyor. yazılım yüklemeden önce repair yapılmıştı telefona ve şebeke vardı
ustam Yazilim Yüklemissiniz Veya Efs Yedegi Varsa Efs Yedegi Yükleyerek Deneyebilirsiniz Elinde Olan ustalarımız Verecektir O Sürümün Combiside Yok Malesef

Yazılım yükledikten sonra nulla düştü *#06# yaptığım zaman telefon donuyor. yazılım yüklemeden önce repair yapılmıştı telefona ve şebeke vardı

eger yolunda giderse burdaki cert i de yaz sonrasında orj imei repair yapabilirsin..

bu arada Anabant sürümü kısmında ne yazıyor

Son düzenleme:

eger yolunda giderse burdaki cert i de yaz sonrasında orj imei repair yapabilirsin..

Anabant sürümünde hiçbişey yazmıyor ustam efs ve certi birazdan deniyeceğim ve sonucu yazacağım

Efs yedeğini yükleyince imei geldi orjinal imeisini restore edip patch işlemi yaptım oldu çok sağol ustam

Meb bişey soracağım ilk resimde cihazda kg state prenormal sonraki resimde kg state checking yazıyor prenormali nasıl kaldırdınız benim için çok önemli
tşkler

Meb bişey soracağım ilk resimde cihazda kg state prenormal sonraki resimde kg state checking yazıyor prenormali nasıl kaldırdınız benim için çok önemli
tşkler
wifiye bağlayın cihazi geliştirici seçeneklerini açın sonra cıkın geliştirici secenekten geçmişten silin ekranı kapatın 2 3 dk bekleyin geliştirici seçeneklerde oem kilidini açın prenormalden cıkıcaktır.

wifiye bağlayın cihazi geliştirici seçeneklerini açın sonra cıkın geliştirici secenekten geçmişten silin ekranı kapatın 2 3 dk bekleyin geliştirici seçeneklerde oem kilidini açın prenormalden cıkıcaktır.
Geliştirici seçenekten geçmişten silin derken ne demek istiyorsunuz

Geri
Üst Alt