Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wİ-Fİ SM-T560 Yazılım İsteği

Merhabalar. Samsung galaxy tab e nin sürümünü yükseltmek istiyorum. 4.4.4 kitkat sürümü mevcut. Bunu 5 üzeri herhangi bir versiyonda yapmam gerekiyor. Elinde rom olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. Türkçe veya İngilizce rom olması farketmiyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

lütfen yardımcı olun. ++

Son düzenleme:
Merhabalar. Samsung galaxy tab e nin sürümünü yükseltmek istiyorum. 4.4.4 kitkat sürümü mevcut. Bunu 5 üzeri herhangi bir versiyonda yapmam gerekiyor. Elinde rom olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. Türkçe veya İngilizce rom olması farketmiyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

lütfen yardımcı olun. ++
Bu modele ait en yüksek yazılım 4.4.4
Custom rom bulursanız yükseltebilirsiniz

aynen bende bu romu tavsiye ederim ben müşterilerime bunu yüklüyorum EBA vb. sorunsuz şekilde girebiliyorlar
Sevgili dostum romu nasıl yükleyebileceğimiz ile ilgili bir görsel, link vs. var mı acaba yanlış bir şey yapıp, cihazı hepten bozmayalım. Zaten asıl dert şu Eba ve Zoom için uğraşıyorum, teşekkürler.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili dostum romu nasıl yükleyebileceğimiz ile ilgili bir görsel, link vs. var mı acaba yanlış bir şey yapıp, cihazı hepten bozmayalım. Zaten asıl dert şu Eba ve Zoom için uğraşıyorum, teşekkürler.

görsele gerek yok uygulama metni orada zaten belirtilmiş okadarda zor bir işlem değil ki zaten.konuyu dikkatli okursanız tekde olmasa bile 1 2 denemede yüklersiniz. :)

görsele gerek yok uygulama metni orada zaten belirtilmiş okadarda zor bir işlem değil ki zaten.konuyu dikkatli okursanız tekde olmasa bile 1 2 denemede yüklersiniz. :)
Ah şu kahrolası İngilizce bilmeyişim sayfa İngilizce, zaten takıldık kaldık, birde böyle hepten kafa yanar

google chrome kullanıyorsanız sağ tıklayıp translate diyebilirsiniz :D
Aynen şu an öyle yapıyorum inşallah çözebilirim, ama bu işi çözen birisini bulduğum için çok mutluyum, çok araştırmıştım, hiç bir yerde bulamamıştım. Akşam evde ilk işim bu olacak, yapamazsam başınızı ağırtırım.

Aynen şu an öyle yapıyorum inşallah çözebilirim, ama bu işi çözen birisini bulduğum için çok mutluyum, çok araştırmıştım, hiç bir yerde bulamamıştım. Akşam evde ilk işim bu olacak, yapamazsam başınızı ağırtırım.

valla son 1 haftadır 10 15 adet tablete attım işlem süreside max 30 dakika :)

Ya sevgili dostum çok fena gaz veriyorsun vallaha izin alıp eve gidip deneyesim geldi. Ama bu arada indirme linkine tıklayınca link uçmuş gibi.

Sevgili dostum dosyayı buldum indirip deneyeceğim, inşallah yükleyebilirim, yüklenince cihaz türkçe mi oluyor, yoksa İngilizce mi, teşekkürler.

Sevgili dostum dosyayı buldum indirip deneyeceğim, inşallah yükleyebilirim, yüklenince cihaz türkçe mi oluyor, yoksa İngilizce mi, teşekkürler.

Merhabalar.

Samsung Tab E için bir video hazırladım. 1 2 gün içerisinde yükleyip yeni bir konu şeklinde atarım. Video da bütün linkleri ve ne yapılması gerektiğini adım adım anlattım.

Geri
Üst Alt