Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wİ-Fİ SM-T560 Yazılım İsteği

Merhaba.
Bu işlemin nasıl yapılacağına dair videoyu merakla bekliyorum.

Merhaba. Videoyu ancak yükleyebildim. Video ve kanal bana ait. İşinizi görürse lütfen abone olun. :)

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Dostum merhaba videoyu hazırladın mı?

Videoyu hazırladım ancak yükleyebildim. İşinize yararsa lütfen abone olun :) .

Ya sevgili dostum çok fena gaz veriyorsun vallaha izin alıp eve gidip deneyesim geldi. Ama bu arada indirme linkine tıklayınca link uçmuş gibi.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam nasıl yapılacağı hakkında bir video hazırladım.

Buyrun buda bana ait bir video

Merhaba. Videoyu ancak yükleyebildim. Video ve kanal bana ait. İşinizi görürse lütfen abone olun. :)

Videoyu hazırladım ancak yükleyebildim. İşinize yararsa lütfen abone olun :) .

Hocam nasıl yapılacağı hakkında bir video hazırladım.

Buyrun buda bana ait bir video
Dostum şans eseri youtube üzerinden gördüm emeğine sağlık

arkadaşlar bu tablete lineageos 14.1 kurduktan sonra bazen sorun çıkarıyor kapanıyor ve şarj almıyor kapalı konumda iken bu yüzden ben cm13 kuruyorum cyanogenmod daha iyi eğer isterseniz yarın dosyayı yükleyip paylaşabilirim.

USTA ben yaptım tum işlemler bitti fakat cihaz şarjı % 5 i geçmedi bi türlü eksiksiz yükledim sonra eski yazılıma doneyım 4.4.4 e yarıda kesti şuan tepki yok şarjda almıyor ne yapabılırım

Usta fix battery dosyasını yüklediniz mi ? Eğer yüklemediyseniz düzgün çalışmaz.
Eğer yüklediyseniz cihaz şarj almıyor olarak gösterir fakat şarj alıyor. Sadece şarj olma animasyonunda bir problem var.

arkadaşlar bu tablete lineageos 14.1 kurduktan sonra bazen sorun çıkarıyor kapanıyor ve şarj almıyor kapalı konumda iken bu yüzden ben cm13 kuruyorum cyanogenmod daha iyi eğer isterseniz yarın dosyayı yükleyip paylaşabilirim.

Usta şuana kadar bir çok t560 modelli tablete yükledim. Ayrıca kendi tabletime de yükledim bir problem olmadı sizin yanlışınız var bu konuda.

Usta fix battery dosyasını yüklediniz mi ? Eğer yüklemediyseniz düzgün çalışmaz.
Eğer yüklediyseniz cihaz şarj almıyor olarak gösterir fakat şarj alıyor. Sadece şarj olma animasyonunda bir problem var.

Usta şuana kadar bir çok t560 modelli tablete yükledim. Ayrıca kendi tabletime de yükledim bir problem olmadı sizin yanlışınız var bu konuda.
bi yanlışım yok usta 2 tane cihaz döndü geri daha önce ama dediğiniz gibi bi çok tablete yaptım geri dönmedi bilmiyorum artık kimi tablet kaldırıyor kimi tablet çöküyor bi süre sonra o yüzden cm13 kuruyorum ben

valla bi şekilde ayağı kaldırdım cyanogenmod bu yazılım buldum yükledim sorunsuz.

lineageos yüklediğin tablet geri döndü. birde viper deneyelim. bunun için tekrar orjinal yazılım atıpta viper rommu kurmalıyız? direk geçişmi yapmalıyım ?

Geri
Üst Alt