Çözüldü Samsung SM-B310E IMEI Repair İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
41KZie9NJSL.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung SM-B310E cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Yapılışı;
1. İlk önce USB Driver kuralım.
2. Spedrum IMEI Tool programını indirin ve bilgisayaranıza kurun.
3. Telefonu çalışır halde usb kablosuyla bilgisayara bağlayın.
4. Aygıt yöneticisinden sürücülerin yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.
5. Sürücüler yüklenmezse indirdiğiniz usb sürücüsünü tanıtın.
6. Sürücüler yüklendiğinde bağlanılan com portu Bağlantı noktalarında göreceksiniz. SCUSB olarak yazar.
7. Original IMEI numaranızı yazın ve Write tuşuna basın.
8. İşlem bitince ekranda yeşil bir renk olacak.
9. Şimdi cihazı kapatın açın işlem tamamdır.

dosya indirilme limitleri aşılmış yardımcı olacak ustalarım varmıdır b310e imei repair için

Ben bu tarz cihazlarda direkt işlem yapıyorum. Hiç nv ile uğraşmıyorum. Eğer şebeke düşük VS ise zaten donanımdır

sa ustam pc teli bilinmeyen aygıt olarak gtanıyor yukarıdaki driver kurulmadı hatası veriyor nasıl çözüm yapabiliriz

Hem Win 10 hem win 7'de en son dahil çeşitli sürümler kurdum ama sonuç alamadım. Portları görüyor, pc telefon içindeki sd kartı görüyor ama imei okuma yazma yapmıyor. Önerisi olan?

Hem Win 10 hem win 7'de en son dahil çeşitli sürümler kurdum ama sonuç alamadım. Portları görüyor, pc telefon içindeki sd kartı görüyor ama imei okuma yazma yapmıyor. Önerisi olan?
Srücü İmzalamayı Devre Dışırı Bırakınızmı

Ekli dosyayı görüntüle 258

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung SM-B310E cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Yapılışı;
1. İlk önce USB Driver kuralım.
2. Spedrum IMEI Tool programını indirin ve bilgisayaranıza kurun.
3. Telefonu çalışır halde usb kablosuyla bilgisayara bağlayın.
4. Aygıt yöneticisinden sürücülerin yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.
5. Sürücüler yüklenmezse indirdiğiniz usb sürücüsünü tanıtın.
6. Sürücüler yüklendiğinde bağlanılan com portu Bağlantı noktalarında göreceksiniz. SCUSB olarak yazar.
7. Original IMEI numaranızı yazın ve Write tuşuna basın.
8. İşlem bitince ekranda yeşil bir renk olacak.
9. Şimdi cihazı kapatın açın işlem tamamdır.
Üstadım bende bu cihazı Z3x ile imei repair yapıyorum fakat reconnecting phone... error hatasını veriyor çözümü var mı.

Ustat B310e Çin Malı Bir Cihaz Mevcut *#0160*# Deniyorum Açılmıyor Repair Yeri Başka Elinizde Kod Varmı Bu Cihaz Toplama Artı Çin Garip Bi Cihaz

Write imei failed error 11 diye kırmızı bir ekran çıkıyor imeileri telefonda kontrol ediyorum telefonda görünüyor ama şebeke yok

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 44
Yaptım ama şebeke gelmedi. İmeiler sağlam kontrol ettim

Geri
Üst Alt