Çözüldü Samsung SM-B310E NW %100 Şebeke Full

denedım fakat sadece nvyı yazdım yazılım dosyası aynı herhalde diğerleriyle ??

ustam türkcell vodafone şebeke veriyor ama türktelekom şebeke gelmiyor

lütfen yardım , yazılım attım, sonra şebeke hiç gelmdi, z3x le nw yazıyorum eror veriyor, açıkken olur ama 87 falan kalıyor , sonra imei repair yapıyorum , şebeke gelmiyorr yardımmm

lütfen yardım , yazılım attım, sonra şebeke hiç gelmdi, z3x le nw yazıyorum eror veriyor, açıkken olur ama 87 falan kalıyor , sonra imei repair yapıyorum , şebeke gelmiyorr yardımmm
Z3x pro ile nv yazın sonra imei repair yapın düzelir.

z3x nv yazıyorum flash modda eror diyor, açık moda ise %87 falan donuyor orda kalıyor , telefonu restart yapıyorım sonra , imei repair yapıyorum, gene aynı

çözdum *usta başka bir siteden bin uzantılıyı miacle box flashladım, sonra oldu şimdi turkçe dil yok nasıl eklerim ???

Ben hala şebekeyi geri getiremedim . Full flash atamıyorum driver hata veriyor. Windows 10 64 bit yükledim şimdi de. Yusuf un dediği gibi %87 oluyordu hep nv tel açıkken oluyordu ama tel kapalıyken error diyordu. Windowsun sürümü ya da 32 64 not olması bu boxlar için fark ediyor mu

usta bak elinde miracle box varsa o linkteki dosyayı indir, sonra uygun driveri bul yükle, sonra miracle box spd sec ordan write tıkla altada dosyayı seç o linkdeki .bin uzantılı,
sonra miraclede start buttona bas, telefenu bataryayı çıkart telefonda orta tuşa bas,
ve bağla zaten artık rom atacakdır,
Not: Bende PC'de W7 ile kurulu

usta bak elinde miracle box varsa o linkteki dosyayı indir, sonra uygun driveri bul yükle, sonra miracle box spd sec ordan write tıkla altada dosyayı seç o linkdeki .bin uzantılı,
sonra miraclede start buttona bas, telefenu bataryayı çıkart telefonda orta tuşa bas,
ve bağla zaten artık rom atacakdır,
Not: Bende PC'de W7 ile kurulu
Kardeşim bunu daha önce de denedim ben okuma yapıyor format atınca tel açılmıyor sonra flaş atıp başka bir programla açıyorum teli ama bu fullflaş bunu atabilsem şebeke sorunu olmucak telde. Bu bin dosyasını cm2 spd boxla da atılır da. O kadar box yok elimizde. Sende kutu muu var yoksa Miracle c***k olanı mı kullanıyorsun gerçi bu bulduğun bin dosyasını yerde de büyük ihtimal c***k Miracle kullanıyor ben de izledim onu.

Pardon unuttum, Rom atıkdan sonra imei sıfırlanıyor Orjinal imei at tamadır , Dosyayı Ekledim

Ekli dosyalar

• Samsung-B310E-Turkce-Dil.zip
    4.8 MB · Görüntüleme: 178
Geri
Üst Alt