Çözüldü Samsung SM-B310E NW %100 Şebeke Full

kolay gelsin ustalarım aynı sorun bendede var yardımcı ola bilecek ustam varmı tüm işlemleri sorunsuz yapıyorum fakat şbeke zayıf çekiyor lütfen acil yardım teşekkürler

denedim ustam sonuç olumsuz yinede şebeke çok zayıf çekiyor

Link boş çıktı güncellendi demişsiniz ..

octapusla yapılamıyormu bu işlem

Teamwiver Varsa Verin Bakalım Beraber Hocam
Merhaba hocam, benim elimde de sm b310e telefon var, tüm programları denedim c***k ile. Z3x samsung tool pro 29.5 , miracle box falan ama hiçbirinde sonuç alamadım. z3x cracklide hata veriyor şu şekilde: exception: '$tech' is not a valid integer value done with samsung tool pro

miraclede ise write yapınca program calısmayı durduruyor.

Diğer researcher downloader & uploader, downloader ile normal şekilde yazılım atabiliyorum bu program çalışıyor ama şebeke gelmiyor. Imei repair ile telefonun arkasında yazan imei numaralarınıda kaydettim. *#06# bastığımda imei çıkıyor. ondada problem yok. Ama şebeke yok, önceden şebeke kısmına geldiğimde otomatik seçili olduğunda manuele bastığım zaman avea ve vodafone buluyordu telefondaki hat turkcelldi. şimdi manuele basınca tekrar deneyin diyor.

Önceden mavi bir arama ikonu vardı şimdi ise kırmızı, yuvarlak, yasak iconu var.

Ne yapabilirim bilemedim.

Merhaba hocam, benim elimde de sm b310e telefon var, tüm programları denedim c***k ile. Z3x samsung tool pro 29.5 , miracle box falan ama hiçbirinde sonuç alamadım. z3x cracklide hata veriyor şu şekilde: exception: '$tech' is not a valid integer value done with samsung tool pro

miraclede ise write yapınca program calısmayı durduruyor.

Diğer researcher downloader & uploader, downloader ile normal şekilde yazılım atabiliyorum bu program çalışıyor ama şebeke gelmiyor. Imei repair ile telefonun arkasında yazan imei numaralarınıda kaydettim. *#06# bastığımda imei çıkıyor. ondada problem yok. Ama şebeke yok, önceden şebeke kısmına geldiğimde otomatik seçili olduğunda manuele bastığım zaman avea ve vodafone buluyordu telefondaki hat turkcelldi. şimdi manuele basınca tekrar deneyin diyor.

Önceden mavi bir arama ikonu vardı şimdi ise kırmızı, yuvarlak, yasak iconu var.

Ne yapabilirim bilemedim.
Ustam c***k toollar ile hata alırsınız en yakın teknik servise götürün halletsin

Ustam c***k toollar ile hata alırsınız en yakın teknik servise götürün halletsin
Birkaç gün daha uğraşıcam hocam, sanırım çok yaklaştım. Zaten yemediğim virüs, rat kalmadı crackler yüzünden :) Batağın içine girmişken yüzelim biraz daha. Olmazsa pcyi formatlayıp telefonu atacağım..

Yok kardeş crackla ilgisi yok versiyonla ilgili bişey var flash normal atıyorum sorunsuz bir şekilde imei düzeltme işlemi de yapıyor yedekleme yapıyor ama gel gör ki yedeklemeyi geri yüklemiyor anlamadım gitti v 24.3 v24.4 v29.5 de denedim sonuç aynı. Octopus 1.9.5 var bu işlemi yapmak için 2.2 lazım onun da
Hocam bide z3x full 27.2 ve 28.2 ile deneyin.

Geri
Üst Alt