Samsung SM-B350E Açılmıyor

gsm561

Üye
Merhabalar gsm türkiye üyeleri müşterim yanıma sm-b350 cihazını imei repair işlemi için bıraktı repair yaptım şebeke yüklerken hata verdi cihazı açtığımda

yeşil ekran vardı yazılım indirdim cihazı download moda aldım yazılım yüklerkende hata verdi sonra cihaza açılmadı tekrar download moda almak istedim

download moda girmedi lütfen yardımcı olabilirmisiniz iyi forumlar

Merhabalar gsm türkiye üyeleri müşterim yanıma sm-b350 cihazını imei repair işlemi için bıraktı repair yaptım şebeke yüklerken hata verdi cihazı açtığımda

yeşil ekran vardı yazılım indirdim cihazı download moda aldım yazılım yüklerkende hata verdi sonra cihaza açılmadı tekrar download moda almak istedim

Salam problem yok rom at acilacaq telfon acilmasa yarin sene ataram rom onunla yoxlayarasan

Sorun çözüldü mü?

Stock Rom - Samsung SM-B350E Türkçe - Arapça Yazılım Dosyası

Ustam download moda girmiyor

Ustam cihaz download moda girmiyorm ki yazılım atayım

Ustam malesef elimde otoplus box yok

Tek çare anakart değiştirmek

Octoplus c***k Var İnteenerten Bakın İsterseniz Yazılımı Yüklermi Bilemem Cracklar Ama Bi Deneyin Denerim Anakart Değişeceğinize

ustam arşivinizde yokmudur

ustam bu sürümünde b350 yok

ustalarım herşey için teşekkürler anakart değiştirdim

Geri
Üst Alt