Samsung SM-B350E Açılmıyor

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 30
Hocam bu programı videoda olduğu gibi kurdum ve crackı dosyanın içine kopyaladım ve Yönetici olarak çalıştır dedim ama aşağıdaki resimde olan hatayı verdi yardımcı olurmusunuz. win 10 64bit kullanıyorum.
Video fake de olabilir.

evet olabilir hocam. Sizde octoplasın c***k farklı sürümleri var mı 2. ve üzeri sürümlerinden herhangi biri olabilir
c***k kullanamadım zaten stabil de çalışmıyorlar.
gsm1x takımını ara. onların crackleri en sağlamı :)

c***k kullanamadım zaten stabil de çalışmıyorlar.
gsm1x takımını ara. onların crackleri en sağlamı :)
Hocam bende 1.6.5 var gayet iyi çalışıyor işlem yapıyorum onunla fakat A320, j730 gibi seriler yok bu sürümde onda dolayı. gsm1x takımı dediğiniz site mi tam olarak ne.

Hocam bende 1.6.5 var gayet iyi çalışıyor işlem yapıyorum onunla fakat A320, j730 gibi seriler yok bu sürümde onda dolayı. gsm1x takımı dediğiniz site mi tam olarak ne.
A3 J730 Serileri c***k olacağını Sanmıyorum Hocam

Merhabalar gsm türkiye üyeleri müşterim yanıma sm-b350 cihazını imei repair işlemi için bıraktı repair yaptım şebeke yüklerken hata verdi cihazı açtığımda

yeşil ekran vardı yazılım indirdim cihazı download moda aldım yazılım yüklerkende hata verdi sonra cihaza açılmadı tekrar download moda almak istedim

download moda girmedi lütfen yardımcı olabilirmisiniz iyi forumlar

Affınıza sığınarak soruyorum, madem müşteriniz var ki esnafsınız vesaire.
Bu işlerle uğraşıyorsanız neden satın almıyorsunuz ?
c***k ile nereye kadar gideceksiniz ?

elimde octoplus yok crackler olmuyor ve anakartta yok en kötüsü müşterinin telefonu
ne yapmalıyım

Merhabalar ustalarım. Cihaza (B350E) yazılım atarken sustu. download moda da girmiyor. 1 tuşuyla okuyor bilgisayar. Octoplus ile yazılımı bi türlü atamadım. Driverler yüklü octoplus programı cihaz comunu da görüyor ama write yapınca görmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar ustalarım. Cihaza (B350E) yazılım atarken sustu. download moda da girmiyor. 1 tuşuyla okuyor bilgisayar. Octoplus ile yazılımı bi türlü atamadım. Driverler yüklü octoplus programı cihaz comunu da görüyor ama write yapınca görmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam 0 (Sıfır) tuşuna basılı tut ve power tuşuna basın kabloyu takın download moduna gircek öyle bir deneyin :)
Görmüyorsa şarj soketini temizleyiniz :)

Z3x ile yüklenir octo ile bende çok uğrsşmıştım yükleyemedim.
0 tuşuna basılı tutarak usb tak dene

Hocam 0 (Sıfır) tuşuna basılı tut ve power tuşuna basın kabloyu takın download moduna gircek öyle bir deneyin :)
Görmüyorsa şarj soketini temizleyiniz :)

download moda girmiyor çok denedim :(
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Z3x ile yüklenir octo ile bende çok uğrsşmıştım yükleyemedim.
0 tuşuna basılı tutarak usb tak dene

Cihaz hiç tepki vermiyor. 0 tuşu ile denedim görmüyor. z3x ile nasıl yapacam. Cihaz download moduna girmiyor ?

Geri
Üst Alt