Çözüldü Samsung SM-B350E IMEI Repair İşlemi Hızlı Nasıl Yapılır İstek

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Sm-B350e z3x üzerinden İmei Repair işleminden sonra repair network çok uzun sürüyor 7 dk falan farklı yöntem varmı

Sm-B350e z3x üzerinden İmei Repair işleminden sonra repair network çok uzun sürüyor 7 dk falan farklı yöntem varmı
Patch işlemi yapmadan şebeke vermez. Patch işlemi de ne yazıkki uzun sürüyor. 10 15 dk sürdüğünü biliyorum.

Ama bu cihazın ne hikmetse Combination dosyası yapmışlar. Ve o Combination dosyasını yükleyip imei verdiği diag ile NCK Dongle ile imei repair yapıp sonra kendi original yazılımını yüklemeyi düşündüm ama bu daha uzun sürer diye uğraşmadım.

ustalar b350e ye z3x imei repair yaptım cert patchlememe rağmen şebeke gelmiyor,octodan denedim write cert esnasında şu hatayı aldım cant find block with certificate data
daha önce başka cihazlarda sıkıntı yaşamadım ama bu cihaz sinir etti beni

tamam basebandı sıtıp denicem bakalım

Patch işlemi yapmadan şebeke vermez. Patch işlemi de ne yazıkki uzun sürüyor. 10 15 dk sürdüğünü biliyorum.

Ama bu cihazın ne hikmetse Combination dosyası yapmışlar. Ve o Combination dosyasını yükleyip imei verdiği diag ile NCK Dongle ile imei repair yapıp sonra kendi original yazılımını yüklemeyi düşündüm ama bu daha uzun sürer diye uğraşmadım.

Ustam baseband falan uğraşmayın. Sorun yazılımsal. Z3x Samsung Tool Pro'ya girin. Backup - Write NV'ye tıklayın. Sağlam bir nv dosyası yükleyip. İşlemleri tekrarlayın yeterli.

ustam z3x yok bende diag nasıl aktif edecem

B350E cin m0deIi geImiş imei repair k0du var mıdır?

Screenshot_20220209-213459_Gallery.jpg
bu cihaz icin imei rapir mümkünmü cihaz acılışta b350 yazıyor

Geri
Üst Alt