Yardım Samsung SM-B350E Z3X Box Com Görmüyor

Miran21

Üye
Selamaleyküm arkadaslar samsung b350e orjınal imei gitmiş z3x ile yeniden yüklüyecez ama beceremedik pc driverlar yüklü repairde imei yazıyorum telefona usb takmadan 1ve ok tusuna basıyorum ama pc gürmüyor Nerde yanlış yapıyorum sizce yardımlarınızı bekliyorum

Selamaleyküm arkadaslar samsung b350e orjınal imei gitmiş z3x ile yeniden yüklüyecez ama beceremedik pc driverlar yüklü repairde imei yazıyorum telefona usb takmadan 1ve ok tusuna basıyorum ama pc gürmüyor Nerde yanlış yapıyorum sizce yardımlarınızı bekliyorum
Windows sürümünüz nedir?

Öncelikle şarz söket yerinden emin olun
ve cihaz açık bi şekilde bilgisayara takın kontrol
edin okuyormu ?

Evet normal olarak takıldıgında bilgisayar görüyor sadece z3x com da görünmüyor

Sürücü imzalamayı da devre dışı bırakın. Pc yi yeniden başlatın. Tekrar deneyin

Kod:
Başlat => Tüm programlar => Donatılar => Sistem araçları => Komut istemi (Komut istemi'ni üzerinde sağ tıklayarak "Yönetici" olarak açmalısın) açılan dos ekranına.

bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS      => ENTER
bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON                                               => ENTER

İşlem başarı ile tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığında sürücüler için imza korumasını kaldırmış olacaksın. İyi çalışmalar, kolay gelsin.

Kod:
Başlat => Tüm programlar => Donatılar => Sistem araçları => Komut istemi (Komut istemi'ni üzerinde sağ tıklayarak "Yönetici" olarak açmalısın) açılan dos ekranına.

bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON                                               => ENTER

İşlem başarı ile tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığında sürücüler için imza korumasını kaldırmış olacaksın. İyi çalışmalar, kolay gelsin.
Teşekkürler abe işe yaradı bu ?

bugün aynı model cihaza imei onarımı + cert işlemi yaptım
1- z3x te gerekli ayarlamaları yap imei kutucuklarını doldur ve onar butonuna tıkla beklemede kalsın
2- cihazın bataryasını çıkar ve 1 tuşuna basılı tutup kabloyu tak z3x işlem yapmaya başlayacak hemen ardından bataryayı tak
aynı işlem cert için geçerli
gerekli driverler yüklüyse ve cihazın donanımında arıza yoksa başarılı sonuç verir

Kod:

Bunları cıkardık devreden hal oldu ama nasıl yine etkinleştireceğiz

Kod:

hocan bende win 10 var onu nasıl yapıcam yardımcı olurmusun
yazdıgın işlemi denedim güvenli ön yükleme tarafından korunuyor degiştirilemez yazdı yardım lütfen

hocan bende win 10 var onu nasıl yapıcam yardımcı olurmusun
yazdıgın işlemi denedim güvenli ön yükleme tarafından korunuyor degiştirilemez yazdı yardım lütfen
Videoları var. Bende her şeyi kapatıp açtığım zaman spreadtrum işlemciler için devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum.

cmd yi yonetıcı olarak çalıştırın
Kod:
bcdedit /set {globalsettings} advancedoptions true
bu kodu girin ve bilgisayarı yeniden başlatın
bilgisayar ilk açılışta mavi bir ekranda seçenekler sunacaktır 7 ye basıp başlatın driveri kurun
başarılı sonuc alacaksınız

Geri
Üst Alt